Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhászom van, és szeret...

Németjuhászom van, és szeret uszni, hol lehet olyan tavat találni a környéken (kistarcsa) ahol tudna uszni?

Figyelt kérdés
ahova eddig jártunk(hungaroring melleti rét) ott van egy kis tó,de a sok barom beledobált sok szemetet,abba a kis tóba nem szeretném hogy belemenjen
2010. márc. 25. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
dunába sok kutyát látok jó időben úszni
2010. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak az a gond hogy nem birja az autozást,
2010. márc. 25. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Pfúúú...én csömöri vagyok és csak a csömöri-tavat tudom mondani. Bár ott általában horgásznak de szerintem a nádas körül nyugodtan úszhat a kutyus.
2010. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aham,köszönöm a válaszokat
2010. márc. 25. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is Kistarcsai vagyok, mi Cinkotára járunk, ha nem birja a kocsit, akkor HÉV-vel, leszálltok Cinkotán, ott jobbra fel az uton, megint jobbra, és ott egy bányató. mi a gyerekekkel, és a kutyákkal egész nyáron ott lebzselünk. Kb. 5 ember szokott ott lenni.
2010. márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 07:16


köszönöm,közben meg valahogy sikerült a kutyut a kocsiba berakni ,elöször csak pár percre,utána elvittem egy körre,sztem birni fogja az autot.

és kocsival hogy lehet odajutni?

köszi

2010. márc. 27. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


budapest XVI cinkota kukoricás utca

Ha ezt beírod a google map-ba megtalálod

2010. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!