Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minőségi tápokat lehet üzletek...

Minőségi tápokat lehet üzletekben kapni valahol székesfehérváron, vagy csak rendelni lehet?

Figyelt kérdés
Royal cannin,acana stb. ilyenekre gondolok. Szállítás lenne sok,azért kérsezem,hogy boltban is lehet-e kapni.
2010. márc. 26. 01:43
 1/7 grubesa válasza:

Én ebben melózok, javasolhatom a chieftec márkát is.

A google-t meglesve van pár lehetőség Fehérvárott.

2010. márc. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudnék veled vitatkozni, ugyanis sok helyen ingyen házhoz viszik a rendelésedet. Szerintem érdemes netes oldalakról rendelni.
2010. márc. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha esetleg fehérváron nem találsz semmit, ajánlom a www.webkutya.hu oldalt, regizni ugyan kell de három napon belül értékhatártól függetlenül (tehát nincs minimális rendelés) házhoz viszik a rendelést. Én sem akartam elhinni, és rendeltem tőlük egy 40 dekás tápot és semmit nem kellett pluszba fizetni! remélem tudtam segíteni
2010. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Székesfehérváron van az Alpha-Vet központja. Nálunk minden fajta tápot meg tudsz venni.
2010. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A webkutya.hu-ra regisztrálok,ott tényleg ingyenes a rendelés,onnan fogok rendelni. Nagyon szépen köszönöm a többi ötletet is!
2010. márc. 26. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
A tapfutar.hu-n is ingyenes! A webkutyán csak akkor, ha egy bizonyos mennyiség fölött vásárolsz.
2010. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

székesfehérvár: amazonas diszállat kereskedés... mindent megtalálsz!

[link]

2010. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!