Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nemlehet pl. a cane...

Tényleg nemlehet pl. a cane corso-nak bevágni a fülét?

Figyelt kérdés
Azthallottam hogy bevan tiltva magyarországon az ilyesmi..hogy belevágni a kutya fülébe..ez igaz?
2010. márc. 26. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
dehogy van betiltva az a kutya ugy szép! nekem amstaffom van, és az enyém is felvan vágva! annyi hogy nyugaton egy két helyen nem viheted kiállitásra mert ott nem engedélyezik! tudok egy jo szakembert ha felakarod vágatni!
2010. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jah akkor jó..majd akarok egy olyan kutyát azért kérdeztem..

csak még kell egy "keveset"gyűjtenem hozzá!

köszi a választ!!

2010. márc. 26. 19:26
 3/6 Akiteki ***** válasza:

Elvileg kiállításon nem lehetne felvezetni csonkolt állatot.

Gyakorlatilag szinte minden kiállításon látni pl. dobermannt kínzószerkezettel a fején.

2010. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem..

Köszi a választ!

2010. márc. 27. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
A kutya úgy szép???A kutya természetes állapotában szép, nem pedig csonkítva.Nem egy kabátról van szó, amit összevissza lehet vagdosni.:S:S Az ember is csak fül nélkül néz ki jól.Nem?Szóval akkor csapkodjuk le mindenkinek.
2010. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam!!!!!
2010. márc. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!