Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kiheréltetünk egy kutyust,...

Ha kiheréltetünk egy kutyust, akkor v. mit kivesznek a herezacskójából, vagy levágják neki a zacskóját?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy furcsa kérdés, de nem tudom a választ és érdekel.
2010. márc. 26. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Kivágják a zacsit és kiveszik a heréket. Szerintem. A sertéseknél így csinálják.
2010. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Kinyitják a zacsit és kiszedik a felesleget. De a zacsi megmarad. Nekünk macskáink vannak heréltek, de viszonylag hamar már nem is látszik, hogy valamit kiszedtek a zacsiból. Eleinte olyan, mintha kiharaptak volna egy darabot belőle, de aztán megint úgy néz ki, mintha ép lenne. Gondolom tapintással érezni lehetne, hogy hiányoznak a golyók, de én nem fogdosom őket.
2010. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én végignéztem a cicánkét: felvágta a doki s herezacskót, és kiszedte magát a heréket, jó hosszu ondóvezetéket elköti majd elvágja, és kint is a golyó. Egyszerű rutin műtét. Én fogtam a golyót amikor a doki elvágta a vezetéket :S
2010. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:
74%

Normális orvos nem hagyja meg a zacskót. Mindenféle baci belemehet, azon kívül akár bele is akadhat valamibe.

4 herélt kutyám van, 3 különböző orvos csinálta + a macska. Egyiknek sincs zacskója.

2010. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónál a pont. Zacsi nyissz.
2010. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát én még egy teljesen megcsonkítottat sem láttam, pedig nem lódoktorhoz járunk. Ha nem a zacsi marad ott, de valami nagyon is, mert ott van, nem a semmi maradt egynél sem. Sőt az ismerősökénél sem.
2010. márc. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:

Megcsonkított? Nem vagy magadnál.

De bizony lódoktor. Olvasd el, miért is tették fel ezt a kérdést. Valakinek otthagyták, aztán most tele van gyulladással. Pont akkora hiba, mint mikor a szukának csak a petefészkét veszik ki, aztán csodálkoznak, hogy kap egy méhgyulladást.

2010. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Van doki, amelyik meghagyja, és van, amelyik nem, változó.

Szerintem jobb, ha teljesen levágják a zacsikat.

2010. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem majd akkor nyilatkozzatok ilyeneket, hogy normális orvos mit csinál, meg melyik orvos lódoktor, ha lediplomáztatok.

Ha úgy is van, hogy a kutyáknál levágják, akkor is lehet normálisan válaszolni, hogy nem a kutyáknál nem, mert ha megnézted volna, a két válaszoló a macskaherélés végignézéséből indult ki, ami se nem hülyeség, se nem bunkóság.

2010. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!