Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyának?

Nyuszifülcsi kérdése:

Mi baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés
A kutya alvás közbe rendkívül hangosan és szaporán veszi a levegőt. Volt doktornál felvette a kötelező oltásokat illetve féreghajtást. A doktor előző héten azt mondta vízlebeny van a tüdején és gyógyszert /synulox 250 mg/ kapott rá. Ma amikor mentünk nem mondott rá semmit. Csak 2 injekciót kapott ma.

2016. jan. 16. 21:18
1 2
 11/11 anonim válasza:

Inkább keressetek egy másik állatorvost, ha nem tájékoztat megfelelően Titeket. Vízlebenyről én se hallottam, arra tudnék tippelni én is, hogy víz került a tüdejébe. És a tüdejében lévő víz miatt veszi máshogy a levegőt. A mi kutyánkkal megjártuk ugyanezt a kört. Antibiotikumot nem értem miért adott rá, erre valamilyen vízhajtót kellene, hogy szedjen, hogy kiürüljön a víz a tüdejéből.

Szóval kérdezzetek rá, hogy ha víz van a tüdejében, miért nem ír fel vízhajtót a kutyának, mire írta fel az antibiotikumot, stb. Bár a helyetekben inkább keresnék másik orvost.

2016. jan. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!