Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani olyan tenyésztő...

Tudtok mondani olyan tenyésztőt ahol nem rossz idegzetű keverék kutya található?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő fajtatiszta kutyákat tenyészt. Keveréket menhelyen keress.
2016. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tenyésztő definíciója. Nem rossz idegzetű keveréket tenyészt, janem jó idegzetű fajtatisztát. Mit szeretnél egész pontosan?
2016. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor félreértettem. Nekem úgy tűnt hogy nem rossz idegzetű, de keverék kutyát keres :)
2016. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, nem tudom :D
2016. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát sötétebb szőrű kutyust ha lehet kék szemű legyen
2016. jan. 19. 04:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Plüss. Bármelyik játkboltban találsz, és annak nem cseszed szét az életét azzal, hogy csak külső alapján választasz fajtát, aztán majd vakarod a fejed, hogy kinek add tovább, mert nem bírsz vele.
2016. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menhelyen nézelődj rengeteg keverék kutyus van,bár pont ilyet nem hinném,hogy találsz.


Mondjuk így hogy lehet kutyát akarni. sötét színű legyenés kék szemű:D

2016. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lükosz válasza:
Ahh nemárrrr !!! Hogy lehet kutyát a szemszíne alapján választani ? Tenyésztőnél soha nem fogsz keveréket találni. Szaporítónál vagy felelőtlen gazdi hiredetésében már hamarabb. Mert egy normális ember aki hobbi célokra tart kutyát az ivartalanítja. De az én személyes véleményem veled kapcsolatban, hogy majd akkor akarj kutyát, ha olyan társra van szükséged aki játékos örökvidám , és tudsz vele napi 4 órát fogoalkozni. Ha majd így gondolkozol akkor biztos nem fogja megkeseríteni a kutya az életed és te sem az övét
2016. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!