Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil a kutyusom a...

Miért pisil a kutyusom a fekhelyére, ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy 8 hetes 4 napos jack russel -terrier-tacskó mix kiskutyám,s 2 napja a fekhelyére pisil.Van kutyapelusa,arra ritkán pisil,de mikor oda végzi akkor meg van nagyon dicsérve,és jutalmazva.A nagy dolgát sose végzi kutyapelusra,nem értem miért,pedig felitattunk egy kicsit a pelussal vagy kicsit ráteszünk a nagydologból is.Ha látom hogy szaglászik egyből kutyapelusra teszem de lelép róla és mellé pisil. Mit tehetnék még?Sétáltatni még nem tudom. A válaszokat előre is köszi :)
2016. febr. 3. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a kutyapelenkára szoktatást alapból hülyeségnek tartom. Arra a 2 percre míg pisil-kakil, ki lehet vinni, persze figyelni kell, hogy ne érintkezzen más kutyával.

De ha rászokik a pelenkára, később nem fogja érteni, hogy eddig csak bent pisilhetett, most meg már csak kint, és 100szor nehezebb lesz szobatisztaságra nevelni.

2016. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!Egy kiskutya nem pár perc alatt pisil,főleg a fél még a külső zajoktól(kocsik,emberek,kutyák,macskák,stb) és itt a környéken nagyon sok kóbor állat van(kutya,macska,vagy csak épp elszöknek,nincsenek oltva stb). Órákat is kell néha várni míg produkálna valamit,nem első kutyus,csak az előző kutyám,könnyen pelenkára szokott) ,és amíg nincs 1 oltása se,addig nem szeretném kivinni!Illetve nem ez volt a kérdés,hogy ki tartja jónak a kutyapelenkát! Köszönöm válaszod! Szia!
2016. febr. 3. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Pontosan a kutyapelus miatt.

Neki mindegy, hogy kutyapelenka, vagy fekhelye (vagy szőnyeg, ágynemű akármi), akkor kap dicséretet ha valamire pisil.

Inkább szobatisztaságra kell elkezdeni szoktatni lassan, addig meg takarítás.

2016. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy nem ez volt a kérdés, de ez az oka. Megtanulta, hogy a lakásba lehet pisilni, innentől mindegy, hogy hova. És amint látod, nem csak nekem ez a véleményem.
2016. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sziasztok. Értem,s köszönöm.
2016. febr. 3. 13:42
 6/9 bollocks ***** válasza:
Nyolc hetesen már két oltása kellene legyen, nem egy sem. Csak megjegyzem.
2016. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes valóban 2 oltása kell,hogy legyen.


ilyenkor fél?? :O az remek van egy ideggyenge kutyád, egy jó idegrendszerű kölyök nem fél semmitől!! Kíváncsian fel kéne fedeznie a világot.


Amúgy azért pisil a fekhelyére,mert a pelussal azt tanulta meg,hogy bentre lehet vmire. Vagyis mindegy,hogy fekhely,szőnyeg vagy egy földön heverő poló rápisil mert lehet.


Kezd el az oltási programját és adj hálát Istennek,hogy eddig nem lett beteg!!! Aztán mikor minden oltása meg van 2 óránként vidd ki.

2016. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A kutyat Nem Vettem,mielott meg barki elkezdene okoskodni hogy staporitotol vettem a kutyat!A kutya valoban suaporitonal volt(tacskokat s jack russeleket tartot,fajta jellegueket,vagy nem tudom,akitol az allatvedok elvettek azok szerint tudjuk a korukat! Nekem az allatvedok es allatorvos is azt mondta a rendelobe se tegyem le,se utcan mert ossze szedhet valami betegseget,igy majd csak a 3 . oltas utan vihetem nagyon oda figyelve.1 oltast mar beadattunk neki,azota rendesen 2 hetente oltva van!Igy kenytelen vagyok pelusra szoktatni.Koszonom a hasznos s kevesbe hasznos valaszokat is.Szep napot!
2016. febr. 18. 12:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Amig nincs meg egy minden egyes oltasa*
2016. febr. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!