Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szereti a kutyám a...

Miért szereti a kutyám a nyálamat?

Figyelt kérdés
Szó szerint igényli hogy köpjek egyet és hogy felnyalhassa.Normális válaszokat kérek,tényleg nagyon érdekel. :D

2016. febr. 10. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen kérdésre hogy vársz normális választ? Ha sosem köpködtél volna, a kutyádnak eszébe sem jutna ilyet "igényelni". Ez téged minősít. Gusztustalan és beteges.
2016. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nekem csak egy kérdésem van.

Hogy indult ez az egész sztori?!

2016. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 aperitif ***** válasza:
96%
A kutyák a székletbe is szívesen belehemperegnek, de ebből azt a következtetést levonni, hogy igényli, hogy a szoba közepére szarjál neki, erős túlzás lenne. Gusztustalan vagy. Ennél normálisabb választ nem tudok írni.
2016. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Csak tudnám, hogy hogy jön rá az ember arra, hogy ezt igényli? Telepátiával sugallja, hogy köpj a számba te állat!?
2016. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elmetegek vagytok,nem a szájába köptem.Mindegy egy tenyt szerettem volna tudni,hogy ez miért van,mar nem is kopok egyaltalan de a mai napig igenyli es varja...Foldre koptem amugy,fiatalabb koromban mikor ez "meno" volt es mindig felnyalta.:)
2016. febr. 10. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Szóval beképzeled, hogy igényli.
2016. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az véletlenül sem eshet meg, hogy szarik a nyáladra, csak kaját vár ugye? Csak a Csulákra vágyik.
2016. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A sz@rba is belehemperegnek, sőt, fel is eszik. A nyáladnak is érzi a szagát, és megnyalja.

És szerintem nem sok olyan gazdi van, akit még nem nyalt szájon a kutyája. Nem azért, mert hagyja, hanem mert a kutya oda céloz, és ha nem szemfüles a gazdi, akkor kap egy nyelvest.

2016. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!