Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya behívási probléma? Néha...

Kutya behívási probléma? Néha fut előlem és egyáltalán nem akar odajönni. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Volt már olyan valakinek hogy hívta a kutyát magához, és nem akart oda menni, direkt elfutott előle, esetleg ugatott is? Kölyök kutyáról van szó, néha rájön ez a viselkedés és ilyenkor egyáltalán nem hallgat, de valamikor meg ha hívom rendesen odajön tehát alapból tudja de néha megmakacsolja magát és nem akar szót fogadni.

Vagy lehet ilyen extra esetekben játéknak fogja fel, hogy hívom? Van vkinek vmi tippje hogyan tudnám erről leszoktatni és teljesen behívhatóvá tenni? Köszönöm a segítséget!



2016. febr. 12. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hátra arc, határozott léptekkel séta az ellenkező irányba. Ha jön, megdicsérni, ha nem jön, majd megijed, hogy elveszít téged és később jön.
2016. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyet a mi kölyök kutyánk is csinált.


Ellenkező irányba futottunk és hívtuk majd nagy dicséret.

2016. febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván ha kifuthat az útra, akkor vetődj utána. Én néha el szoktam bújni előle, hogy tanulja meg, hogy figyelni kell a gazdit.
2016. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen. Játéknak veszi.

Ha már akkora lesz, viszem is kutyasuliba.

2016. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na az enyémnél egyszer próbálkoztam ilyennel, hogy ellenkező irányba megyek.. 1 hétre eltűnt :(
2016. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt az ellenkező irányba menni dolgot tudom. Többször odajön már, csak néha önfejű de pont ezért félek elengedni a szabadban mert nem biztos hogy visszajönne megfogni meg nem tudom mert elfut..

Kutyasuli lehet neki is lesz majd :) Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 13. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!