Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet egy ilyen kutyának?

Mi baja lehet egy ilyen kutyának?

Figyelt kérdés

Van a környéken egy kutya, amire időnként valamiféle ugatási roham jön rá. Mindig késő este, elkezd ugatni jó hangosan, nem túl intenzíven csak úgy lazán, és kisebb-nagyobb szünetekkel akár 1-2 órán keresztül is képes ugatni.

Ez nem minden este van, csak időnként. Nappal meg sose lehet hallani a hangját.

Az ilyen kutyának mi baja van?


2016. febr. 19. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Csinálja a fesztivált ilyenkor a csendes környéken, mert semmi más hangot nem lehet kintről hallani éjszaka, csak ennek az ugatását ilyenkor
2016. febr. 19. 23:19
 2/5 anonim válasza:
Lehetséges, hogy olyankor hagyják egyedül, napközben vele vannak. Én bekopogtatnék megkérdezni, amikor nem ugat a kutya és valószínűleg otthon vannak.
2016. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A kutyáknál előfordul, hogy okkal-ok nélkül ugatnak. Nem tudom, hogy melyik bolygóról jöttél, de a földön így működik.
2016. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindig késő este kezd el ugatni, akkor lehetséges hogy valami éjszakai ragadozót ugat, mondjuk nyest, de lehet akár mondjuk, egy szag ami esténként megcsapja, mondjuk este kiviszik a szomszéd kutyát a dolgára, (lehet ez akár több 100m-re is nem muszáj közvetlen szomszêdságban lennie, ha fúj a szél akkor meg pláne)


Vagy hasonló dolgok, valami külső inger,


Nekem volt régen egy kutyám nem tudtam mit ugat állandon, mindig csak a fák fele ugatott, de csak összel meg tél elején, kellet vagy két év mire rájöttem hogy a zörgö száraz leveleket ugatja az idiótája. :)

2016. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk is ilyen. ✌

Napkozbe szinte sose ugat, de éjszaka egyfolytában z

2016. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!