Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik nyakörv vált be...

Nektek melyik nyakörv vált be legjobban kullancsok ellen?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazából semelyik, kullancs csepp az, ami jó volt, de kinek mi :)
2016. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiltix újfoundlandin
2016. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem sokat érsz. Kutyafüggő, lakhelyfüggő,helyfüggő ,hogy kinek, mi válik be.
2016. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Yorkshire terrier, lakásban tartott napi 3x sétálunk. Kullancs elleni gyógyszert is kapna mellé de azt csak 1 évben kétszer, amikir aktívabbak a kullancsok. Azért mégis melyiket ajánlanátok? Nehogy valami semmire való gagyit vegyek. :)
2016. febr. 26. 23:38
 5/9 A kérdező kommentje:
2 hét alatt eddig 3 kullancsot szedtem ki a szőre közül.
2016. febr. 26. 23:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Az állatorvosoknál olyan Franyó cuccokat lehet kapni,miért nem kéred ki az ő tanácsát?
2016. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Mint te is látod, egész évben aktívak a kullancsok. Én tablettázok.
2016. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elég fertőzött területen élek, bónusz gyakorlatilag erdőben. Próbálkoztam sok mindennel, nem sok sikerrel. A nyakörvek nekem lópikulát sem értek. Az egyetlen ami bevált nekünk, az a Bravecto, pár éve használom, talán úgy három, 100%-os hatásfokkal. Eleinte úgy voltam vele én is, hogy csak "szezonban",azon kívül nyakörv/csepp, de már 2 éve átálltam csak erre. Tény, hogy nem éppen olcsó. Mindenesetre tényleg az a helyzet, amit előttem is írtak, hogy mindenkinek más és más válik be. Lehet írnak neked márkát, ami valakinél tutira bejött, Nálad meg fityiszt sem ér. Ezt tényleg csak kikisérletezni lehet. Az öcsém "bozótjáró", kistermetű kutyájában életében nem volt kullancs zsé kategóriás nyakörves védelem mellett, pedig már 7 éves és a fél életét bokrok alatt tölti vagy nyakig érő gazban/fűben, mondjuk egy folyóparti városban élnek, nem egy hegyen, mint mi.
2016. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 15 kg-s keverek kutyank van, nagy bozotjaro. A Kiltix mellett evi 2-3 alkalommal talaltunk benne egy-egy kullancsot, ami nem tökeletes, de azert nem olyan dramai sok erdei seta mellett. Viszont a Kiltix nem vizallo egyaltalan sajnos. Mivel a kutyank szeret uszni, megusztatta egy parszor a nyakörvet, ezt követöen abbol vettük eszre, hogy mar nem müködik, hogy egy erdei setat követöen 20-30 kullancsot szedtünk ki belöle! (Szerencsere nem lett beteg). Az allatpatikaban a Forestot ajanlottak, kicsit dragabb, mint a Kiltix, de csak egy-ket ezer Forinttal, ha jol emlekszem. Szagtalan, es ha neha kicsit vizes lesz, attol nem megy el a hatasa (teszteltük tavaly). Ket eve hasznaljuk, azota egyetlen egy kullancs sem volt a kutyaban, pedig mint az erdei setas esetböl lathato, igencsak kullancs-fertözött területeken jarunk! Nekünk a Foresto tökeletesen bevalt.
2016. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!