Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a tüzelő szukámra...

Mit adjak a tüzelő szukámra kutyabugyi helyett amit nem tud levenni?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam több dologgal, most pl gyerekeknek való pelenkát kivágtam a farokrésznél, és még arra adtam rá egy bugyit amit én csináltam az enyémből, de így is leveti, meg ha rajta van akkor kiszivárog ..

Már tiszta ideg vagyok, mert ráadásul az 1 éves lányom csúszik-mászik, így mást sem csinálok egész nap mint visszahúzom a kutyára a bugyit, felmosok, és a lányom kezét mosom.

Olyan válaszokra egyáltalán nem vagyok kíváncsi hogy nem való gyerek mellé kutya ezeket le is pontozom.

Ötleteket várok bugyikérdésre!

Köszi!


2010. ápr. 1. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem ivartalaníttatod? Soha többé nem lenne bugyiproblémád és egy csomó betegséget is megelőznél.
2010. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már 12 éves múlt, ezért szerintem nem tenne jót neki egy ilyen műtét :-(

A bugyival meg még nem volt komolyabb gondom, csak most.

2010. ápr. 1. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Mekkora kutya? Milyen fajta?

Az enyém elviselte a bugyit,magára is lehetett hagyni.

Egyébként meg ez a normális hozzáállás, attól mert gyerek van, még tarhat az ember kutyát! Nem kell rögtön kidobni!

Esetleg valami kezeslábasfélét tudnék ajánlani, de hosszú távon ivartalanítás. Egyébként lakásban laktok?

2010. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Második vagyok. Nem tudom mennyire jól nevelt, de ha rászólsz, abbahagyja? Az enyémre egyszer kellett...
2010. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Milyen fajta? Ha esetleg van kertetek, akkor hadd legyen csak az udvaron, ott nem kell annyit takarítani.
2010. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
82%

Bármilyen bugyit le tud venni.

Próbálj meg szájkosarat tenni rá, hátha akkor nem sikerül.

2010. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos nem kertes házban lakunk, és nem is direkt veszi le, hanem inkább úgy vettem észre hoyg valahogy lecsúszik róla. Tényleg megpróbálom valahogy a mellső lábaihoz rögzíteni mint egy kantárt :-)

2010. ápr. 1. 19:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Kis tesű. Lhasa apso.
2010. ápr. 1. 19:15
 9/9 Akiteki ***** válasza:
Ha nem rágja és tépkedi, akkor tényleg a nadrágtartó fazon lehet a megoldás.
2010. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!