Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westietek milyen fajta másik...

Westietek milyen fajta másik kutyával van tartva?

Figyelt kérdés
ugyanis szeretnék a kinti 4 éves kan westiemnek egy társat. de nemtom milyet. Lécci írjátok oda a nevét ( hátha merítek belőle ötletet) és a nemét légyszives meg a korát is . Köszi
2010. ápr. 1. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

barátnőmnek 2 westieje van:D

egy másik ismerősömnek palotapincsivel van együtt... cairn terrier? ők olyanok mint egy piszkos westie:)

2010. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy másik westievel. :) Szuka (ivartalanított), a neve Jenny és 3 éves.
2010. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem palotapincsi.mind2 fiú:)
2010. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekünk igaz kint van a kutya de szokott játszani az udvaron tartott kaukázusi farkasölőmmel.
2010. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk egy rotweilerrel.=)

A westie benti kutyus...de napközben egymást nyúzzák.Imádják egymást.Jah és mind2en fiúk.

2010. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy westim van és két amstaffom:)

de mindhárman kinti-benti kutyusok.

2010. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi. akkor egy kan westiet lehet tartani egy másik kan amstaffal? vagy a 2 amstaff kiközösíti a westied? esetleg együtt nőttek fel vagy az amstaffhoz hoztad a westiet esetleg fordítva? mert gondoltam venni egy jó tenyésztőtől egy staffit de nemtudom hogy hogyan jönnének ki. emígy köszi máindenkinek. Várom további válaszkat. Előre is köszi
2010. ápr. 1. 23:23
 8/11 anonim ***** válasza:

20:39-es vagyok.

A westim nekem is kan:)

És az egyik amstaffom szuka, a másik kan.

Ahogy megfigyeltem a szukáért voltak harcok.

Ezért a szukát ivartalanítattam.

Utána meg a dominanciáért ment a harc.

Így a végén mind3 kutyust ivartalanítottam.

Azóta béke van:) Együtt esznek, alszanak, játszanak:)

Nekem elöbb a westim volt. Aztán összeköltöztem a párommal és a két amstaffjával:)

De szerintem jó választás az amstaff:)

De hogyha fiút szeretnél akkor mindkét kutyusodat ivartalanítani kell, mert szegény westinek nagyon csúnya vége lehet:(

A mieink a Hörcsögfalvi és a Dark Dragon kennelből vannak:)

Jó kutyázást:) Remélem segíthettem!:)

2010. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ja köszi. mondjuk szerintem ha kiskoruktol eggyut vannak nevelve a két kan akkor nem lehet akkora gond. ivartalanítani nem szeretném.

nemrég voltunk sétáltatni az ismerosom Tosa Inuját. ( 9 honapos, kan) és találkoztunk egy öreg emberrel aki staffit sétáltatott. a staffi farokcsóválással futott a kutya felé ( kan volt), de viszont a Tosa ( kan) megmerevedett és figyelt. semmi reakcio. szerintem egy staffi elég barátságos. nem ?

2010. ápr. 4. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Dede:) Nagyon barátságos:)

Remélem jó választás lesz:)

Jó kutyázást!

2010. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!