Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol masztiffot szeretnék!...

Angol masztiffot szeretnék! Mivel etessem? (Milyen fajta tápot, ami könnyen beszerezhető? Póraz? A kiképző póráz mennyire jó? +70kg-os kutyáról van szó.

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő el fogja mondani, mivel etette eddig. Azzal kell továbbra is, fokozatosan lehet átszoktatni más tápra, hogy ne legyen hasmenése.
2016. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ment a zöld kéz. Pórázzal kapcsolatban valami infót tudtok mondani?
2016. márc. 7. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutyád lesz? Mert egy kölyöknek, amíg el nem éri a +70 kilót , teljesen más erősségű póráz kell, mint egy kifejlett kutyának.
2016. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kölyköt szeretnék. Arra már megvan a póráz meg minden. Felnőttkorára kellene. Fekhelye mekkora legyen?
2016. márc. 7. 11:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy 42x48asa van
2016. márc. 7. 12:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék mindent beszerezni, felnőtt/kölyök kategóriában a kicsi érkezéséig. Még csak elő van jegyeztetve. Várok a születésére
2016. márc. 7. 12:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Jelenlegi póráz 1.6 hosszú és elég erős "szalag" szerű anyagból van, biztos tudod mire gondolok. Tipikus póráz anyag. Azért választottam mert elég könnyűnek tűnt.
2016. márc. 7. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én a bőr pórázt ajánlom, de csak azért, mert nekem az áll a kezemre. De gondolom mindenkinek más, meg fajtától is függ.

Tápnál én az Acanát vagy Orijent ajánlom, esetleg Araton, az is jó, de kevésbé ismert.

Vagy esetleg a Barf/Prey etetés, szerintem az a legjobb, főleg, hogy növésben lévő kutyánál fontos, pl. ott van zöldkagylópor (amit amúgy tápba is keverhetsz nyilván), meg friss hús. Ha kölyökkutyám lenne, én így etetném:)

2016. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Ment a zöld kéz
2016. márc. 7. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a K9 gumírozott, vászon pórázait. Van mindenféle méretben. Remek a fogása, nem csúszik , könnyű, de erős.
2016. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!