Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy fekete lány...

Találtam egy fekete lány kutyát milyen nevet adjak neki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Bogár
2010. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Milyen fajta?
2010. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt nagyon beleélnéd magad, meg kellene próbálni az eredeti gazdáját megkeresni, lehet nagyon várja haza valaki! Állatorvossal megnézetni, van-e chip benne vagy tetoválás, még az is lehet, az orvos is ismeri, pláne ha vidéki vagy. Plusz hirdetéseket feladni, plakátolni. Két hétig köteles vagy visszaadni, ha előkerül az eredeti gazdi. Neten is keresheted, netboard.hu-n például, vagy fölhívni szervezeteket, nem keresi-e valaki ezt a kutyát!
2010. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És abba is gondolj bele, ha te veszítenéd el a kutyusodat, neked hogy esne, ha a megtalálónak eszébe sem jutna megkeresni téged, és egyből a saját tulajdonnak tekintené? Szóval első a gazdi felkutatása legyen, aztán ha mondjuk 2 hónap alatt sem kerül meg, akkor...
2010. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyszínű fekete, akkor lehetne mondjuk: Foltos
2010. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12:55,12:58!

Teljesen igazatok van!

Kérdező,próbáld megkeresni a gazdiját,biztos van aki aggódik érte!

2010. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12:55 és 58 egy és ugyanazon személy voltam :D :D
2010. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vilmának, mint az anyósomat. Az is sötét volt...
2010. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a Zorro nevet adnám neki. :)(Egy filmben láttam egyszer,hogy egy lány kutyának a Jack nevet adták,és azóta tetszik ez,hogy lánynak is lehet fiú nevet adni..)
2010. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!