Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dog Chow kutyaeledel mellé...

A Dog Chow kutyaeledel mellé ajánlott konzerves kutyaeledelt adni a kutyusnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:

hát én akkor már inkább azt mondom ,hogy Natur Croq prémium között sokkal jobbnak gondolom! szoja mentes! a dog chow-ba van szoja! és rengeteg izfokozó stb....

de konzervet adhatsz persze meg néha kis házikoszt!! milyen kutya? mennyi idős?

2010. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább hamár szeretnéd igényesen táplálni, akkor főzz neki csirke-farhátot és csirkelábat. Jobban fog neki örülni mint bármi másnak.
2010. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább ha szeretnéd igényesen táplálni, akkor főzz neki csirke-farhátot és csirkelábat. Jobban fog neki örülni mint bármi másnak.
2010. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a csirke farhát főzés nem igényes! lehet hogy örül neki! de édes kevés hogy mindent megkapjon! szuper prémium táp kell ! abba minden benne vagy! lehetőleg Eukanuba ,Acana, vagy happy dog, meg sok jo van még! dog chow, csak prémium és szojás! és a natur diet konzerv tényleg jooo:-)
2010. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy bármi jobb, mint a konzerv,mert 80% víz.A táp hússal kiegészítve, még ha nem is szuperprémium, még mindig jobb, mint a konzerv.
2010. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a kutyus 13 hetes lesz, yorki. ezért is még csak junior tápot kap. csak utána még nem tudom mit kap.
2010. ápr. 2. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
hát egyen utána is tápot, néha megspékelve egy kis fincsivel, csak az íz kedvéért.Vannak kifejezetten yorkitápok.
2010. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy 13 hetes kutyának igazán vehetnél valami normális tápot, alig eszik pár dekát egy nap

a dog chow elég közepes minőségű, a yorkie meg elég kényes ... később látod majd kárát, amikor folyton beteg lesz

konzervre tényleg semmi szükség, inkább egykis fött husi (akár a huslevesből), főtt zöldség, főtt máj ... többe kerülni nem fog

2010. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Közepes minőségű táp mellé semmiképp se adj konzervet, mert egyszerűen nincs értelme, semmi plusz tápanyaghoz nem jut vele a kutya. A jó konzervek ára egyenlő az igazi húsével.

Ha igazán jót akarsz neki, akkor főzz neki húst (pl. disznó comb hús 800-900Ft/kg; veszel egy fél kilót, felkockázod, megfőzöd, egy yorkinak vagy egy hétig elég). A húst egészítsd ki zöldséggel, gyümölccsel, tojással, túróval, joghurttal, kefírrel (persze nem egyszerre, mikor ezt, mikor azt).

Árban ugyanott vagy, mint egy jó minőségű konzervvel, csak éppen tényleg húst kap, nem tartósított, vegyszerezett állati hulladékot ízfokozóval és színezékkel dúsítva.

2010. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!