Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne jobb táp (hideg...

Melyik lenne jobb táp (hideg sajtolású)? Markus Mühle vagy Lukullus? Maxitabi mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Nagytestű 8 éves kutyus ....


[link]


[link]


2016. márc. 20. 09:17
 1/4 Maxitabi ***** válasza:

Szia!

Megnéztem mindkettőt,valamiért nekem a MM szimpibb,mint a L-de ez csak benyomás... Az összetételük annyira nem más-nagyrészt rizs..- de talán az mm részletesebb összetételű, és a foszfor a l-ban magasnak tűnik számomra.

Próbáljátok ki a nektek szimpibbet-egyikkel sem nyúltok félre- de csak fokozatos átállással,ha eddig nem hidegen sajtoltat kapott!! (Aztán a kutya emésztése dönt úgyis)

2016. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia Maitabi!


Most még a Naturavetal-t kapja, az is hideg sajtolású, de most váltani szeretnék, mert elég sok a kaki és laza is. A gyártó ajánlotta, hogy keverjek a Naturavetál-hoz ezt a pelyhet [link] de ez dobna a havi költségen és már így is húzós a havi 22.000 Ft., hiszen nagytestű.


Mi a véleményed, érdemes lecserélni a Naturavetl-t (bárányos)a Markus Mühle-ra (Black angus).


Köszi!

2016. márc. 21. 16:39
 3/4 Maxitabi ***** válasza:

Háát.. próbáld ki, minden lehet! Az is, hogy bejön, az is, hogy nem.. (most okosat mondtam..:)

A naturavetalt mióta eszi?

Én kipróbálnám egy hónapig a másik tápot-és akkor lesz összehasonlítási alapod.

2016. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt teszem.:)


Naturavetal-t fél évig, most már a Markus Mühle-t eszik kb. 1 hete. Kaki már nem laza ......

2016. márc. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!