Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff tenyésztésnek hogyan...

Amstaff tenyésztésnek hogyan fogajak neki? Illetve Romániában minőségi kenell? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szoval,romániában élek, mennyibe kerülne beinditani egy amstaff kenelt? lehetőleg román lejbe irjátok le a költségeket!!És romániában honnét tudnék beszerezni minőségi amstaff kölyket,továbbtenyésztésre???

2016. márc. 25. 12:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A kutyákat meg a papírokat esetleg ne vegyük meg helyetted?


Így tényleg ne vágj bele, mert semmi jó nem fog kisülni belőle.

2016. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pl.azért nem keresek román oldalakon mert nem nagyon tudok románul :P
2016. márc. 25. 19:43
 13/14 anonim ***** válasza:
12%

Szegyeld magad,nagyon hulye! Itt elsz es nem tudsz romanul...

Koltozz ki a francba magyarorszagra a taposok koze!

Es meg te akarsz kennelt:)))

A kolykokot is magyarorszagra adnad majd el?! Kialitasra is magyarorszagra mennel?! Mert mindezek es a papirok beszerzese roman tudast kovetel ha nem gondoltalmeddig erre.

2016. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De ha nem tudsz románul, úgy gondolod, hogymi jobban tudunk? Mondjuk én is Romániából jöttem (1 éves voltam), én sem tudok románul. Nincs ismerősöd aki román suliba jár és tud neked fordítani? Vagy nézz utána Romániában van-e magyar kennel!
2016. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!