Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám kicsit 'feldobni'...

Hogy tudnám kicsit 'feldobni' a kutyakekszet?

Figyelt kérdés

Itt a recept:

* 60-80 dkg graham liszt v. teljes kiőrlésű liszt

* kb. 50 dkg rizs (meg kell főzni)

* zöldfűszerek, gyógynövények kis mennyiségben (zsálya, kakukkfű, majoranna, csalán, petrezselyem, köménymag, stb.)

* egy marék zabpehely

* 1-2 ek. olívaolaj

* 3 tojás

* fél bögre húsleves v. zöldségleves langyosan v. lehűtve (leveskockából is lehet) (leves helyett használhatsz sima vizet is)

sokat gondolkoztam de semmi nem jutott eszembe

esetleg tudtok másik receptet?


2010. ápr. 4. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
de jó! nem is láttam még olyat h valaki maga csinál kekszet a kutyának....de ez most feldobott tegyél bele májkrémet...
2010. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rakjál bele neki szalonna db.-okat.
2010. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hogy nem jutott eszebe,köszi
2010. ápr. 4. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi tettünk bele rákot, olyen olcsót amit a TESCOban vettünk, mi már nem ettük, mert már lejárt a szavatossága. Azt a kutyák jobban is szeretik, mert bukésabb. Amúgy csak pár napja járt le, mielőtt kötözködtök. Szalámit, sonkát, szalonnát,sajtot. Amúgy én is ezt a receptet használom. A háziállat.hu-ról vetted?
2010. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen ott találtam
2010. ápr. 4. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb tenyeredbe teszed a kekszet, ha balkezes vagy, értelemszrűen a balba. A kekszes kezedet nyitott tenyérrel felfelé lendíted, s ezzel a mozdulattal az említett eledelt már fel is dobtad!
2010. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!