Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha most múlt el a kutyám...

Ha most múlt el a kutyám tüzelése, akkor rá mennyi időre kaphatja meg az éves oltását, illetve mennyit kell várni, hogy ivartalaníthassam?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy tüzelés után 2 hónapot kell várni az ivartalanítással, mert az a legmegfelelőbb időpont neki.
2016. ápr. 3. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oltással nem tudom kell e várni.


Az ivartalanításra viszont a megfelelő időpont a két tüzelés között van, és jól olvastad a legoptimálisabb a 2hónap. Nem feltétlenül kötelező, végszükség esetén akár tüzelés alatt is ivartalanítják, de ha nem sürgős, akkor érdemes kivárni.

2016. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Nem sürgős, nagyon vigyáztam rá, véletlenül sem szerettem volna kiskutyát és akkor szeretném elvinni ivartalanítani amikor neki a legjobb, csak gondoltam utána járok :) Az oltást pedig pont most kéne kapnia április elején és nem tudom, hogy ez befolyásolja -e.
2016. ápr. 3. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal oltást kaphat.

Jól tudod, 2 hónapot szoktak javasolni tüzelés és ivartalanítás között.

2016. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2016. ápr. 3. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!