Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most, hogy itt a tavasz és...

Most, hogy itt a tavasz és mindenki kölyök kutyával rohangál, még jobban vágyok az álom fajtámra. Ti voltatok így?

Figyelt kérdés

Sajnos évekbe telik mire lehetőségem lesz egy Orosz Fekete Terrier kölyökre.

Sajnos egyenlőre anyagi okok miatt egy nagytestű nem fér bele.Illetve el is kell költöznöm itthonról,hogy lehessen. 2-3 éven belül megszeretném valósítani,hogy legyen.


Jelenleg van egy kutyám,de ő idős sajnos se kirándulni,se hosszú sétákra nem vihető.


Aztán így tavasszal most a környéken többeknek van kölyök kutyája,meg eleve sokan kirándulnak és hiányzik nekem ez a pezsgés.Kutyával való sok kint lét.


Félre ne értsetek nem az van,hogy meguntam a mostani kutyámat!!! Napi 3x sétálunk,hétvégente kicsit többet,de pl 1 órás séta után már már sántikál pár napig. Most tervezek Zöldkagyló port venni az ízületeire :)


Csak érdeklődnék ti voltatok e így,hogy mondjuk tavasszal-nyáron jobban vágyakoztatok egy álom fajtára,vagy csak,hogy legyen lehetőségetek új kutyára?


2016. ápr. 8. 15:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Az orosszal kutyasulit tervezek!
2016. ápr. 8. 15:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki fogsz nyírni, de oroszom van :)

Én is tapasztaltam ezt mielőtt megvettem sőt szerintem mindenki.

2016. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Ööö...Nem.


Nekem is vannak kedvenc fajtáim, de amíg ennyi kutya r.had a menhelyeken meg sintértelepeken, nem tudnék tiszta lelkiismerettel tenyésztői kutyát venni.

2016. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(Amúgy csak hogy ne úgy tűnjön, hogy levegőbe beszélek, sintértelepes kitudjamilyen keverékem van.)
2016. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, még mindig vagyok :) Ráadásul épp amikor megvolt rá az anyagi keret, pont akkor jött egy olyan kiadás hogy totál lenullázódtam, még mindig vérzik a szívem... De gyűjtögetek, aztán csak összejön már végre. Az a 2-3 év meg nagyon gyorsan el fog telni, nyugi :) Nekem változó, amikor épp másra koncentrálok akkor nem jut eszembe, de ha meglátok egy képet vagy videót hááát :D
2016. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamennyire persze igen, nekem nagy álmom egy corgi rengeteg videót, meg képeket nézek róla. Sajnos a 2 tenyésztő akikkel beszéltem mind 300ezret mondtak. Ami nagyon sok.

Jelenleg van egy 11 éves kislány labradorom, ő tenyésztőtől van. És egy kb. 5éves whippet kislány(keveréknek mondott, bár megnézte egy tenyésztő szerinte nem keverék) őt menhelyről hoztuk.

Tudom, hogy csak akkor lehet másik kutyám ha velük valami történik, amit viszont nagyon nem szeretnék.


Mi a labradoromnak meloxan tablettát veszünk az ízületeire. Erről a Zöld kagylóról még nem is hallottam.

2016. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Első! De jó neked! :D Én oktatómhoz(kutyakozmetikai) járok vissza időnként ott mindig van orosz aztán dögönyözöm őket :)



Szerintem amíg vki tisztességesen szeretne tenyésztőtől vásárolni kutyát addig nem kéne leszólni!


Egyszerűen amíg nem ismertem az orosz terriert addig úgy éreztem nincs olyan fajta ami jellemben,küllemben ennyire megfog. Sokáig menhelyes kutyát szerettem volna. De tavaly mikor sikerült közelebbről megismernem a fajtát(oktatóm régen tenyésztette,mindent megtudtam róluk) akkor szinte bele szerettem. Más fajta nem is érdekel.Már évek óta bennem volt ez a fajta,de tavaly tavasztól elindult az igazi szerelem :D)


A jövőben tervezek menhelyi kutyát magamhoz venni,de azt később.


Egyenlőre egy orosz az álmom:)



Az is necces lehetett,hogy meg volt rá a pénz és pont akkor kellett egy kiadás :/


Zöldkagyló nagyon jó az ízületekre!! Sok kutyás ismerősöm adja.


Köszönöm a válaszokat!

2016. ápr. 9. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,szerintem a 3-as válaszoló nem szólt le senkit.Te feltettél egy kérdést,amire ő nemmel válaszolt és megindokolta,hogy miért.Attól,hogy nem egyezik a véleménye a többségével még nem kell lepontozni.


Egyébként,hogy válaszoljak is:nekem nincs konkrétan kedvenc fajtám,én minden kutyát imádok,de amíg nem lehetett én is rosszul éreztem magam,amikor láttam másokat kutyával sétálni.

2016. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!