Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnak segíteni, hogy...

Hol tudnak segíteni, hogy megfelelő helyet (családot) találjunk a kutyánknak?

Figyelt kérdés

Eddig családi házban éltünk, de most lakásba kell költöztünk, nem vihetjük magunkkal.

Szeretnénk neki a legjobb helyet megtalálni, alapítványok tudnak ebben segíteni?

A családi házat eddig bérletük, a társasházba nem lehet kutyát és macskát tartani a házirend szerint.


2016. ápr. 9. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fajtamentés, facebook csoportok...
2016. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Milyem fajta?

Ha ezt elmondod könnyebben tudunk segíteni!

2016. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Facebook-kutyás csoportok, menhely-várólista, fajtamentés. De elvileg már pár éve tarthatsz kutyát bármilyen társasházban, a házirend nem tilthatja meg, nem bírálhatja felül a törvényt.
2016. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Köszönöm a válaszokat. Keverék, kb mint egy kisebbfajta vizsla.

Igen én is úgy tudom hogy nem lehet, de itt a tulajdonosok 90%-a megszavazta.

2016. ápr. 10. 07:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor sem tilthatják meg.

Hiába szavazza meg a 99%, hogy nem ehetsz este a hűtőből, ha az a te lakásod, akkor ehetsz. A saját lakásodban tarthatsz állatot, erről a szomszédok nem dönthetnek, akármennyire is ugrálnak.

Bár van egy olyan érzésem, hogy annyira nem is akarod a kutyát magaddal vinni, különben ennek jobban utána néztél volna. És kényelmesebb neked őt lepasszolni.

2016. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha bérlik azt is, akkor a tulaj viszont röhögve megtilthatja. Persze kereshetnek olyan lakást, ahol lehet, de ez nem egyszerű. Ha viszont ők a tulajdonosok, akkor nem biztos, hogy szeretnének alaposan összeveszni a szomszédokkal.
2016. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy a SAJÁT lakásukban tarthatnak kutyát.

Ha meg a szomszédokkal nem akarnak összeveszni, nos, az jól mutatja mennyire is fontos nekik a kutyájuk. Akinél a kutya nem kerti tartozék, ott fel sem merül a kérdés, hogy egy csapat idegen miatt kihajítsa. Engem legalábbis utoljára a szomszédok véleménye érdekelne ebben a kérdésben.

2016. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!