Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ír szettert hol érdemes venni...

Ír szettert hol érdemes venni Heves megyében? Kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 13 éves kan kutyusunk van. Persze remélem élni fog még jó pár évig, de szegénynek már naponta gyógyszert kell szedni a szíve miatt, így lassan elkezdtünk gondolkodni egy új kutyusban. Mivel nagyon szeretetreméltó kutya, és a család is imádja, mindenképp egy ír szettert szeretnénk.

Akitől őt vettük már nem foglalkozik tenyésztéssel, nézegettem már 1-2 honlapot, de olyantól is szeretném megkérdezni, akinek mostanában van tapasztalata, hogy Heves megyében (esetleg BP-n) honnan lenne érdemes venni ír szettert? Normális helyről mennyi az ára kb.?



2016. ápr. 13. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt vannak hirdetések Pest illetve Szabolcs megyéből is, nem tudom melyiket egyszerűbb megközelíteni. Az áruk 120.000 Ft.
2016. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Bocsi, a link kimaradt:

[link]

2016. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rendesnek tűnik mindhárom, az egyik hirdetéssel már én is találkoztam, mikor böngésztem. :)
2016. ápr. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!