Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiakartam önteni a vizet...

Kiakartam önteni a vizet amibe körömlakk volt de nem sok az udvarra és nem figyeltem hogy ott a kutya és véletlen az arcába ment. és a kutya szeme annyira be van dagadva h csodálom hogy még lát. és még orvos sincs! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2016. ápr. 20. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

mi az hogy nincs orvos? ne viccelj már. pár ezres faluban élek, itt is van állatorvos. de ha nem rendel is kijön, vagy ha másnem akkor a környező településre kell átmenni. gondolom nem istenháta mögött laktok, 100km-re elzárva minden településtől..

vidd el orvoshoz, nem fog sokat elkérni,ha azon aggódsz, gondolom kitisztíja, meg kap szemcseppet.

ez a te hanyagságod miatt van, úgyhogy tényleg illene elvinned.. mindenféle vegyszerrel van tele a körömlakk. nem szembe való.

2016. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

a bedagadás miatt az is lehet,hogy allergiás reakció lépett fel, arra meg kellhet szuri.

1# voltam

2016. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. ápr. 20. 14:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A körömlakkos víz nem csak a kutya szemébe nem való, de a természetbe sem. Amíg nem jut orvoshoz, addig egy kis kamillás átmosás, borogatás nem árthat.
2016. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

De imádom az ilyet! Áruld már el, mennyire kell ahhoz tudatlannak lenni, hogy körömlakkos, vagy bármilyen vegyszeres dolgot kiönts az udvarra?

Emeld meg a segged, és vidd el a kutyát a legközelebbi állatorvoshoz! Olyan nincs, hogy nincs orvos. Olyan van, hogy valaki lusta, felelőtlen, és nem veszi a fáradságot, hogy a kutyáját megmentse a szenvedéstől, amit egyébként ő maga okozott neki.

2016. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jó nem kell több válasz megvan oldva köszi
2016. ápr. 20. 15:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, el tudom képzelni hogyan oldódott meg. Sz@rsz rá, majd csak elmúlik, nem igaz?
2016. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, mekkora nyomorék vagy! Legalább kimostad a szeméből utána?
2016. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira messze nem lehet a másik, ha már el is vitted...
2016. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
"már" na jó szerinted hazudok b*zdmeg ,mi?!szerinted hagynám a kutyámat szenvedni te nyomi! ha valami nem tetszik arrébb lehet menni!
2016. ápr. 20. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!