Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spániel bajusz, szempilla és...

Spániel bajusz, szempilla és bunda visszanő?

Figyelt kérdés

A kutyakozmetikus levágta a spánielem bajuszát és szempilláját. Nem is értem miért, kivagyok tőle! Szerintetek visszanő ugyanolyan hosszúra vagy csutka marad? Továbbá a mellkasán, a feje tetején és a lábai elülső részén le van gépezve (a zászlók megmaradtak), ez a továbbiakban be fog göndörödni, nem lesz soha szép hullámos, mint volt?

Profi kozmetikus csinálta, így abban bízom, hogy nem csinált a szőrével maradandó hibát... de vannak kétségeim.


2010. ápr. 7. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden visszanő. És ha eddig göndör volt, akkor nyírás után is ugyanolyan göndör lesz a szőre. Bajusz-szempilla, szemöldök is visszanő. Bár azt nem szabadott volna levágni, de mostmár mindegy úgy is.
2010. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Agyoncsapnám az ilyen kozmetikust!

A bajusz érzékszerv is a kutya számára, a szempilla pedig védi a szemet, ugyanúgy, ahogy az embernél is... nem tudom, ő mit szólna, ha nem lenne szempillája... (nekem kiskoromban leégett egyszer, tudom, milyen érzés).

De visszanőnek, ahogy majd a bundája is.

2010. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fog nőni ne aggódj. Ezért nem hagynám soha egyedül a kutyáim senkivel... -.-"
2010. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, nem is értem a bajusz és szempilla levágást. Funkciója van és mellesleg cuki is :)

A spáni bundája alapból egyenes/hullámos, de gépezés után hajlamos göndörödni, na ettől félek én...

Pedig az egyik legjobb spániel kozmetikusnál voltunk, aki kiállításra készít fel kutyákat, tehát tudja, hogy mit lehet és mit nem. Ezért bíztam benne vakon...

2010. ápr. 7. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Te jobban jártál mint én. Az én kutyámat lekötözte és megverte a kozmetikus, vérben tocsogva hoztam haza. Jó az is hozzátartozik a történethez, hogy agresszív a kutya, de szóltam előre és megkérdeztem azt is, hogy "erőszak" nékül meg tudja e oldani a nyírást, mert ha nem, akkor altatásos nyírásra viszem. Megígérte, hogy minden rendben lesz.... Mostmár én nyírom a kutyát. :)
2010. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!