Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajták...

Szerintetek milyen fajták vannak benne?

Figyelt kérdés

Az anyukája úgy néz ki mint egy berni pásztor, csak kicsit kisebb meg hiányzik belőle a barna.

Azt mondták, hogy van benne berni, spániel, meg beagle, de szerintem ez ugyan úgy csak tippelgetés.

Szerintetek?


[link]

[link]

[link]

[link]


Természetileg, amúgy nagyon szeleburdi, meg elég nehezen tanítható. Lehet, hogy csak azért, mert tényleg beagle vér van benne, de amúgy is van valami agybaja szerintem. :D Nem rossz indulatból, mert szeretem, csak volt berni pásztorom is, meg most egy bichon van mellette, és hozzájuk képest nagyon értetlen.


Ja és most lesz egy éves, és 20 kg alatt van.


2016. ápr. 26. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az első képet néztem. Elég erdélyi kopós kinézete van.
2016. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Svájci havasira hajaz


[link]

2016. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de tök jól néz ki :)
2016. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem beagle is van benne
2016. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van valami rotis a fejében, kicsit erőteljesebb, mint egy vizslának. talán az apakutya felmenői között lehetett, valamikor régen :D

beagle, vizsla is lehet, vagy valami kopóféle.

2016. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!