Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálják ezt a kutyáim?...

Miért csinálják ezt a kutyáim? Mit érezhetnek ott, amitől félnek?

Figyelt kérdés
van 2 kutyánk. Kertes házban. Mindig az udvaron játszunk, viszont tegnap ahogy játszottunk volna, nem voltak hajlandóak az udvar közepére jönni. Láthatóan féltek ott valamitől, pedig látszólag nem volt ott semmi. Ez kb egy 2m sugarú terület. Kaját tettem oda, a kedvenceikért se jöttek be szívesen, illetve inkább a nyakukat nyújtogatták, csak ne kelljen bemenni erre a kis területre. Arra gondoltam, hogy valami rossz dolog érte őket azon a helyen, de furcsa lenne hogy mindkettőt egyszerre ott. És szerintem (ahogy ismerem őket) nem csinálnák ezt. Az valami aktuális dologtól való félelem lehetett, ami még ott volt. Valami lehetetta föld alatt ? Nagyon érdekes viselkedés volt...ők nem ilyenek, ez valami ösztönös dolog lehetett.

2016. máj. 1. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami dög volt a föld alatt. Nem?
2016. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dög? Egyik napról a másikra ott termett volna egy dög? :D ha állat, vagy dög lett volna, nem így viselkednek. Nem félnek semmilyen allattól, erős vadászöszton van mindkettőbe.
2016. máj. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!