Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11éves kiskutyámnak egyre...

11éves kiskutyámnak egyre gyakrabban van szorulása, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Már kölyökkora óta megesett időnként, hogy 1-2 napig csak erőlködik, és nam tud, de az utóbbi időben szinte hetente. Ilyenkor előfordul hogy 2 órát is sétálunk vele, de nem jön össze neki, aztán otthon meg egyszer csak odapottyantja legnagyobb örömünkre. Ráadásul most jön nekünk a baba is, így időnk sem lesz annyit sétálni, meg hát nem éppen higiénikus dolog az otthon kakilás :( Gyógyszert, ilyesmit képtelenség beadni neki, szaftosabb kajákkal, tejföllel próbáljuk orvosolni, minimális sikerrel.
2008. szept. 24. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok többet itatni, az is segíthet.
2008. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sokak szerint hülyeség, de én egy pár kanál étolajat szokam adni a kutyámnak, ha szorulása van. Szereti! Egyszerűen beleöntöm a táljába és kinyalogatja. És nekünk mindig segít.
2008. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazság szerint a elég sokat iszik szerintem, de megpróbálhatom pl. kis langyos tejjel növelni az adagját. Az étolajat is kipróbálom, jó ötlet, nem bizti hogy meg fogja enni, de akkor majd helyettesítem olvasztott sertészsírral :)
2008. szept. 24. 12:47
 4/6 anonim válasza:
100%
Az étolaj az én kutyámnak is segített.
2008. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az én öreg pulikutyámmal is van.18 éves és elég régóta van neki székrekedése.Van hogy olyyan kemény a széklete hogy vinnyogva szokott WC-zni annyira fáj neki.Pedig tápot nemis kap csak puha ételt mégis annyira kemény neki hogy fáj.Van egy hashajtó már nemtudom mi a neve azt ajánlotta az állatorvos.Mnden nap egy kicsit öntöttünk a kajájába és ugy megette.Amióta ezt a hashajtót használjuk azóta már nem okoz neki próblémát a nagydolog elintézése.Sokkal jobban érzi magát és a széklete sem olyan kemény.
2008. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Étolaj , tej, végső esetben gyenge hashajtóból egy kevés segíteni szokott. De ha folyamatosan minden kajától szorulása van akkor meg kéne nézetni, hogy nincs-e valami emésztési rendellenessége.
2008. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!