Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tart mindegyik cigány...

Miért tart mindegyik cigány legalább egy kutyát?

Figyelt kérdés
Náluk biztos nagyobb lehet a bűnözés, meg azért van náluk olyan büdös lehet mert telikulázzák az udvart. Komolyan, ez nem rasszizmus csak megfigyelés. Az egyik osztálytársam (említésre méltó hogy cigány, rendes cigány) a kutyája az iskoláig követte, és a portásnak kellett elzavarnia egy bottal, később egy kővel. Azért gondoljunk már bele, nemcsak hogy kicsit nevetséges hanem ciki. Nem az hogy annyira szereti hanem hogy ki tudott szökni az a kutya egyáltalán!

2016. máj. 13. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Az a nem kicsit "nevetséges" és "ciki", hogy a portás kővel, bottal dobálja a kutyát. Örülök, hogy téged ez egyáltalán nem zavar.
2016. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudod én annak örülök (mert az állatvédő aktivisták fb közösségének a tagja vagyok) egyből azt mondhatnám hogy imádják az állatokat, jó, annyira hogy legalább nem éheztetik halálra. Más a szájába dobná ezeket, tessék edd meg. Az ilyen embereket fejbelőném, remélem meg tudod érteni.
2016. máj. 13. 16:42
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmetlen volt a család, ebben hibásak, de ti is, ahányan láttátok, hogy egy kutyát bántanak, és nem avatkoztatok közbe, egységben az erő jelszóval. A zárójelben lévő megjegyzésed, pedig pont olyan, mint amikor megemlíti valaki, hogy hány zsidó/cigány barátja van, csak hogy ezzel igazolja, hogy nem antiszemita/rasszista. Persze, ha az lenne, akkor nem számolná, hanem irtaná. Az én városomban is van, amikor egy-egy népesebb családot, egy kis korcs kutya kísérget, de nem bántom, eszembe sem jutna. Amúgy az én saját megfigyelésem, hogy a közmunkások - akik között több cigány is van - a kóbor állatokat nem bántják, ha éppen etetem (a városban pénzbüntetéssel tiltják), akkor félrenéznek, nem rohannak árulkodni.
2016. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na hát ezt is utálják a cigányok. Egyébként nem tudom mikor említetted meg hogy neked valami pitbull volt az apád és átölelnéd szegény párát. Én nem idiótázok egyből, de azt nem kéne elfelejteni hogy voltunk páran, és zárt kerítés mögül dobált a csávó. Nagyon kemény egyébként. Reméltem volna hogy anyád éppen onnan hoz el vagy valami hasonló. De utána leállította egy járókelő, nem is ez a lényeg, hanem hogy kitérsz a tárgytól. Ha nem tudsz válaszolni, húzz innen!
2016. máj. 13. 16:53
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Igen jellemző náluk,hogy a "kutyáikat"szabadon engedik az utcán. És így ki be járkálnak az utcáról a kertbe. De ez nem csak c.-nál fordul elő. Láttam már nem ci.gányt is aki nyugodt szívvel engedi szabadon az utcára a kuytájájt. Utána meg facebookon sírnak,hogy eltűnt a kuytájuk és csodálkoznak,hogy miért történhetett ez meg.


Ahol a nagyszüleim éltek, szépen lassan benépesítették a falut a cigányok. Az utcájuk egy fertő lett. Minden hiperpigmentált egyed kint ül az utcán. Lopkodnak, a kertből az udvarról. Vagy megfenyegetik a nyugdíjasokat.

2016. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Hú, már megint egy olyan kérdező, aki ha nem neki tetsző választ kap, ingerült kiskölyök lesz. Szánalmas vagy...

Nem hiszem, hogy egy súlycsoportban vagyunk, úgy hogy inkább ne szólogass be!

2016. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bizony ám. Csak nem tudod felmérni. Látom hogy ez téged érdekelt, bocsi nem szólalok fel senki ellen. Azért az anyám állatorvos volt Pécsen és látott egy pár dolgot, na meg én is, de ne felejtsük el hogy az apám a rohammentőnél volt állásban pár hónapig, látott embereket akiket kutyák támadtak meg meg hasonló. Az unokatestvérem (nagyobbik) most kezdett el tanulmányokat a Pesti Orvostudományi Egyetem bocsi, a bölcsészkart hozzá se teszem mert túl idióta vagy hozzá. A részemről ilyen putri alakokkal nem teszek le vitát, de nem zavarlak el :D Válaszolj nyugodtan, témán belül.
2016. máj. 13. 16:59
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Felénk a nem túl kedves kisebbség körében a harci kutya láncon történő csoportos sétáltatása dívik.

A kérdés többi részét nem értem.

2016. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen? Csak összehasonlítottam a kérdéssel a saját tapasztalataimat. Ezt úgy hívják hogy kettős mérce. A lényeg hogy én már egy részeg öregembert láttam fél évre visszamenőleg ő pedig a spanyol juhászától el nem bírt volna szakadni, rendes ember volt, csak nem volt mindig pénze sörre. Szóval nem lehetett jószívű. Én azt reméltem volna hogy ilyen vicces esetek is lesznek, de én vagyok ebben az áldozat mert csak velem történt meg. Jöhetnek még ilyenek!
2016. máj. 13. 17:06
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Összefüggéstelen és értelmetlen az összes beírásod kérdező!
2016. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!