Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 3 kutyám szerintetek...

Van 3 kutyám szerintetek szépek mert a szomszédunk szerint nagyon rondák? A keverékkel 3 kiállítást nyertem ő lett a város legszebb kanja.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. ápr. 9. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépek.
2010. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
nem tök mindegy ki mint mond rá? a lényeg hogy neked tetszenek. ez is olyan dolog minthogy mindenkinek más ember tetszik más szín, más kocsi...stb. egyszerűen eltérőek a vélemények. ez nem baj ha mindenkinek ugyanaz lenne az ideálja, nem lenne változatosság.
2010. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szépek.
2010. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
aha!én is ezt mondtam a szomszéd nyanyának azt el kezdett pampogni hogy az ő kis csökött foxija százszor szebb mint a miénk most ez normális?
2010. ápr. 9. 14:07
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, normális. Mindenkinek a sajátja a legszebb. :) De akkor sem volt szép tőle, hogy ilyeneket mondott, mivel ezzel megbántott.
2010. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szépek! Az a csau-csau, meg pláne, nagyon tetszik.
2010. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sem szépek, sajnálom, de attól még lehetnek tündérien aranyos, magával ragadó kutyusok. Az a lényeg, hogy neked tetszenek.
2010. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek más az ízlése, van akinek tetszik, van akinek nem. Nekem például nem tetszenek a kínai kopasz kutyák, de más él-hal értük. Személy szerint nekem tetszenek a kutyáid. viszont a szomszédasszonynak nem kell ócsárolni más kutyáját. Nem tetszik neki, de nem kell másokat sértegetni. Tartsa meg magának a véleményét. Max neki nem lesznek ilyen kutyái, azt annyi. Hagyd rá.
2010. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Ne foglalkozz más véleményével, az a lényeg, hogy Te szeresd őket!

De ha már kérdezed: szerintem nagyon szépek:)

2010. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kutyádi gyönyörűek :)

Imádni valóak ... no bár a Yorkikat nem szeretem , mert én a nagyobb testű kutyusokért vagyok oda ,de ő sem csúnya :)

Főleg a 2 nagy hmmm :P

Ne foglalkozz senkivel , ha valaki azt mondja hogy nem szépek a kutyádi , mond vissza azt hogy tudom hogy nem szépek hanem gyönyörűek :)

2010. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!