Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet betegség tünete a...

Ez lehet betegség tünete a kutyámon, vagy csak meghízott?

Figyelt kérdés
10 éves fiú kutyám van, rengeteget iszik, sokat pisil, mindig enni akar, kikerekedett a hasa, és a bőre korpás (a kutyakozmetikus szerint a macskakajától, mert néha azt kap). Szerintetek ez lehet valami betegség jele és forduljak állatorvoshoz, vagy csak ellustult és kezdjek vele fogyókúrázni?

2016. máj. 18. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Az jó ha állatorvoshoz fordulsz ( tedd is meg).

De lehet hogy csak vaklárma.

A kutyáknak jó tesz a mozgás és naponta vidd ki többször JÁTSZANI!

És lehet, hogy máris jobban lesz.

2016. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elhízás is betegség. De ha nem látod okát, mert nem kap hirtelen több kaját, mint eddig, és egyéb tünetei is vannak, nézesd meg dokival. Maximum azt mondja, hogy semmi baja, és akkor megnyugszol. De ha meg beteg, akkor kezelni kell.
2016. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy cukorbeteg, vidd orvoshoz. Azt is mondták nekem hogy a macskakaja tönkreteszi a veséjét, nem tudom mennyit evett de ez is lehet.
2016. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen, a macskakajának magasabb a fehérjetartalma, mint amit a kutya igényel, a túl sok fehérje meg tönkrevágja a vesét.
2016. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg dokival
2016. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!