Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fürdöttem a kutyáimat...

Idii kérdése:

Meg fürdöttem a kutyáimat Neostomosannal, azt szeretnem kérdezni, hogy az gond ha bele megy a szemébe, orrába vagy a szájába? Szerintünk bele ment az orrába mert nagyon hapcizott vagy 10 percet, lehet ebből komolyabb gond?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd kitüsszögi. De ettöl függetlenül kellemetlen neki.
2016. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csak az orrába ment, akkor alaposan mossatok ki az orrat de azert Figyeljetek, mert nyalkahartyan keresztül is felszivodhat. Ha szembe, szajba jut, az nagyobb gond, akkor állatorvos. Vigyázni kell a neostomosannal, veszélyes készítmény, én haszonállatok oljait fertotlenitem vele.
2016. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
# 2 vagyok Nem kaptál használati útmutatót?
2016. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,tegnap este hányt fel hívtuk az ügyeletes orvost és azt mondta,hogy adjunk neki tejet mert az semlegesíti.. reggelre már jobban is lett hála istennek semmi baja él és virul:)) ja és nem kaptunk semmi tájékoztatót, annyit mondott a patikus,hogy az egész testét fejét mindent 15-20 percig locsolgassuk vízzel hígítva..:/
2016. máj. 20. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb kerjetek használati útmutatót, érdemes elolvasni, mert tényleg veszélyes készítmény, mindamellett h nagyon hatásos is. Mondjuk, nem is kellene kerni, hanem a patikusnak automatikusan kellene adnia, plane ha kezdő a vásárló. 1:200 a hígítási arány. Remélem teljesen helyrejott a kutyus!
2016. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!