Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a kutyámnak?

Milyen nevet adjak a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Sose voltam jó névadásban, mert olyat szeretnék, ami jól hangzik, de nem valami elcsépelt nevet, mint mondjuk Buksi vagy Foltos. Nagy darab házőrző kutya lesz, tehát a cuki nevek sem jönnek be, mint a Pamacs. Én tényleg kerestem már egy csomót, de egyik sem jött be, remélem ti tudtok jót mondani. Válaszokat előre is köszi.

2016. máj. 23. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha fiú akkor:Wjatscheslaw

Ha lány: Esmeralda

A felső az orosz az alsó az spanyol

2016. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
52%
Fiú: Drazsé, Medve lány nev sajnos nem.jut eszembe
2016. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen elfelejtettem mondani, hogy fiú :DD
2016. máj. 23. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Fickó, Cézár,Lédi, A névadásnál vedd figyelembe, hogy rövid név legyen, mert ha megtanítod a behívásra a kutyádat. Akkor a későbbiekben a kutya életét is megmentheti, mondjuk egy autó előtti, rövid név üvöltése.
2016. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Az én kutyám neve Dömper. Opcionálisan Dömpi, Dömpike, Dömperke:D ha olyan helyen vagyok ahol a kiskutyások hisztiznek akkor Dömpike. Kamasz corso, most 40 kg.
2016. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Igen rövidet, de különben is könnyebben megjegyzi, nem akartam nyolcsoros nevet. De köszi <3
2016. máj. 23. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Castor
2016. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya lenne különben?
2016. máj. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Berni pásztor és már most látszik hogy hatalmas lesz
2016. máj. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!