Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha veszek egy huskyt kék...

Ha veszek egy huskyt kék szemmel ( mind a 2 szeme kék) akkor van esélye hogy csak az 1ik barnul ki?

Figyelt kérdés
szeretnék egy huskyt. tulajdonságok szerint választottam ezt a fajtát. de megszeretném tudakolni hogy ha veszek kék szemü kölyköt hogy van-e esélye annak hogy kibarnul a szeme vagy meg-e lehet ezt előzni. nem szeretnék felemás szemszinü kutyust mert szlovákiában kutyakiállításon nem minidg fogadják el. pl: ha van egy nagyon csunya husky de az enyém szép viszont két szinü a szeme akkor is a csunyábbat válasszák szoval még ez is fontos lenne.
2010. ápr. 10. 14:36
1 2
 1/13 Akiteki ***** válasza:
54%

Bármilyen választasz, inkább ne vidd kiállításra.

Majd ha alapvető dolgokat megtanultál.

2010. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
képzd. 5-6 évnyi tapasztalat és kiállítással együtt. csak a huskyt nem ismerem és örülnék ha a kérdsésre válaszolná lés nem OFF-olná thx
2010. ápr. 10. 18:33
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Tiszta baromsag amiket irsz, olyan nincs hogy diszkvalifikaljak a felemas szinu szemu kutyakat, a standard leirja kerek perec, hogy elfogadott mindenfele szemszin, olvasd at, nagyon ajanlom. Ezt is olvasgathatod, ha mar Husky-t akarsz: [link]
2010. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Akiteki ***** válasza:
69%

Mi az offolás azon, ha válaszolok, hogy hülyeséget kérdeztél? Hű mekkora eredmény, 5-6 éve jársz kiállításra!

Én meg 15. És?

Ekkora nagy tapasztalattal a hátad mögött egyetlen aranyszabályt megtanulhattál volna, ami minden fajtára érvényes: A jó kutyának nincsen színe.

Tökmindegy, hogy a standarden belül elfogadott színekből milyen kutya, ha egyébként minden szempontból megfelel a kívánalomnak. Az meg minimális genetikai és élettani ismereteket sem igényel, még csak 5-6 év nézelődést mellett sem, hogy valaki tudja, egy szemszín nem alakul át.

2010. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszz a sok offért de a kérdéséemre mondjuk még nem kaptam választ és emígy van szemelszíneződés más betegségek miatt..olvass utánna.. na akkor most a kék szemu kolyoknek bebarnulhat a szeme vagy nem? ( nem betegség miatt) és a bran szemunek bekékulhet???
2010. ápr. 10. 23:09
 6/13 A kérdező kommentje:
jah és olwasd át.. nemmontam h diszkvalifikálják....
2010. ápr. 10. 23:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Diszkvalifikalas vagy nem..olyan nincs hogy egy Huskyt nem hoznak ki gyoztesnek a szeme szine miatt.
2010. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát de.. volt már rá pár példa... nézd meg amikor pozsonyban volt világkiállítás.. ott is elhagyta a BOB címet mert fekete és kék volt a szeme
2010. ápr. 11. 11:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne beszelj mar barmokat :)) Ott voltam Pozsonyban. A HUSKY-NAL NEM A SZEMSZIN A FONTOS, ERTSD MAR MEG KONYORGOM!
2010. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Idióták válaszoljatok már a tetves kérdésre. Bebarnul a szeme vagy nem?... ennyi okost egy helyen
2010. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!