Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes lett a kutyám. Baj?

Vemhes lett a kutyám. Baj?

Figyelt kérdés
Önmagában gondolom nem,viszont 10 éves a kutyánk.Nem értek hozzá mivel nem vagyok tenyésztő de az itteni válaszok megijesztettek,hogy ekkor már nem bírja,ráadásul első vemhessége.Kis testű kutya és eddig egész jól bírja nagy a hasa még is elmegy sétálni szívesen ugrál még ebbe a nagyon melegbe is,rendesen eszik,tehát ilyen gond nincs eddig,pedig kb. 2 hét lehet még hátra.

2016. máj. 29. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Orvos látta már? Kellene...pláne a kora miatt...az se baj, ha így ivartalaníttatod.
2016. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
lehet rá esély hogy sikeresen megszülje?
2016. máj. 29. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyenkor is abortusz, de mekkora a kan hozzá képest? Mert, ha nagyobb, akkor nagyok lesznek a picik és belepusztulhat az ellésbe.
2016. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen baj. Két okból is:

1: idős a kutyád, es eléggé megterheli szegényt

2: szaporítod a menhelyi kutyák számat, olyan értelemben, hogy így kevesebb esélyük lesz gazdisodni.

2016. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
100%-ig nem biztos,de nagy valószínűséggel kis testű kutya a másik is
2016. máj. 29. 21:56
 6/14 A kérdező kommentje:
na most ez nekem eléggé úgy hangzott mintha én tehetnék róla. jobb lenne ha valami hasznos választ írnál,ahelyett,hogy bűntudatot próbálsz ébreszteni..
2016. máj. 29. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Pedig te tehetsz róla. Ha már nincs ivartalanítva, legalább figyeltél volna hogy ne legyen baj. Igen, kockázatos már ebben a korban, meg kortól függetlenül sem kellene egy újabb felesleges alom, a menhelyek így is tele vannak.
2016. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
El kéne vinni dokihoz...
2016. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

elhiheted,hogy nem..nem kószál kint a kutyánk az utcán egy másik szökött be,és még azt sem mondhatjuk,hogy figyelmetlenségből mert nem nyitva maradt a kapu hanem átugrotta az egyébként kicsinek nem mondható kerítést(a másik kutya)..de bocs,hogy nem tudom körbe állni a házat minden percben.


szerintem is orvoshoz kéne vinni,de erről nem én döntök:(

2016. máj. 29. 22:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Felelősségteljes gazda amikro nem tud odafigyelni a tüzelő szukájára, akkor elzárja azt, mert nem lehet biztos benne, hogy nem ugrik/mászik-e be a kertbe egy kan. Szóval igenis a Te/Ti felelősségetek, még ha nem is akarod elismerni.
2016. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!