Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A huskynak öntisztító a szőre?

A huskynak öntisztító a szőre?

Figyelt kérdés
sokszor kell kefélni a husky szőrét? ÉS HA MONDJUK ÁS EGY LYUKAT A KERTBEN A KOSZ A FEJÉRŐL LEPEREG VAGY RöGTöN MOSSAM MEG MEG MI?
2010. ápr. 11. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ontisztulo de hetnkent/honaponkent szerintem mosd :)
2010. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
kutyákat elég fél évente max. 3 havonta megfördetni. Olyan nincs hogy öntisztuló szőr, de gondolj arra ha pl, poros vagy sáros lesz a gatyás azt is ki lehet belőle dörgölni száraz rongyal miután megszárad. A husky szőréről max. annyit halhattál, hogy kevésbé veszi be a szagokat mint más kutyák szőre. A bundája ápolásának bőven elég ha hetente egyszer kétszer kutyafésűvel átkeféled és fél évente megfürdeted.
2010. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:

Igen, ezt a fajta szőrt öntisztulónak mondják. Homok, vagy laza sár simán kijön belőle. Csak a helyét kell felsöpörni.

Ha valami ragadósba vagy büdösbe belehempereg, az természetesen nem jön ki magától. Ilyenkor fürdés kell.

Fésülni akkor kell, mikor vedleni kezd. De akkor egy hétig naponta. Hosszú, ritka fokú fém fésűvel hamar kijön.

Múlt héten fél óra alatt ennyit szedtem ki 1 kutyából: [link] :))

2010. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uuuhhh.. azkemény dijóóó
2010. ápr. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!