Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismer valaki megbízható...

Br1g1 kérdése:

Ismer valaki megbízható kutyaszittert Budapesten?

Figyelt kérdés
Probálok keresni a neten, de nem nagyon találok olyat amire szükségem lenne. Augusztusban esküvőre vagyok hivatalos, ami egész napos elfoglaltság lesz és sajnos a családom,barátaim is hívatalosak így rájuk nem tudom bízni. Szóval szükségem lenne olyan kutyaszittere aki egy napra tudna vigyázni a 2 kutyámra. Előre is köszi a segítségeket.
2016. máj. 31. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Kutyapanzió is van Bp-n :) 1 hétre vittem oda a kutyámat, nagyon megvagyok velük elégedve
2016. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy van kutyapanzió, de sajnos az egyik kutyámnál elég változó hogy milyen ebekkel jön ki és ìgy nem merem ilyen helyre vinni.
2016. máj. 31. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg menj be a közeli kutyakozmetikába, pl ahol én dolgoztam (André kutyakozmetika) vállalnak kutyaőrzést, nagy kennelbe be lesz rakva, 2 óránként 15-20p séta, és megadod, hogy mikor adjanak neki kaját, ha nap közben eteted.
2016. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De augusztusig egy kutyapanzió beszoktatással is megpróbálkozhatsz és ha sikerül, akkor a jövőben egyszerűbb lesz megoldani az ilyen helyzeteket.
2016. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg a DogSurf?

Ők vállalnak kutyaőrzést/ sétáltatást.

2016. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A panziókban nem ömlesztve tartják a kutyákat. ha problémás az eb, külön tudják tenni.
2016. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam, nem is gondoltam volna,hogy problémással kutyával is lehet menni panzióba.
2016. máj. 31. 10:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt a DogSurf oldalt nem ismerem, de köszönöm, megnézem.
2016. máj. 31. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de a facebookon szoktam látni napköziket. Főleg ha csak egy napra lenne szükséged, érdemes lenne körülnézni ilyen helyeken is :) Amíg Te bulizol, Ők is kitombolhatják magukat :) pl. Aktív Kutyanapközi keress rá, és nézz körül, biztos megtalálod a Nektek megfelelőt. Nincs senki aki a környezetedből tudná vállalni Őket? Szomszéd?
2016. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!