Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kutyáról szeretnék...

Westie kutyáról szeretnék megtudni minden lényeges tudnivalót. Mozgásigénye, mit eszik mennyit eszik havonta mennyibe kerül a tartása. És hogy mennyiért érdemes venni?

Figyelt kérdés
Westie
2016. jún. 6. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel terrier , nagy a mozgásigénye.

Azt eszi, amit adsz neki. A tápokra rá van írva az adagolás, hogy mennyit kell adni a kutyának!

A tartása attól függ, hogy mit kap enni, nincs-e vmi betegsége, amit kezelni kell épp - váratlanul is beüthet bármi! -, milyen külső élősködők elleni szert adsz neki.

Az ára 100 ezertől kezdődik, egyik barátnőmért 150 ezerért vett tenyésztőtől, törzskönyvvel. Olcsóbbért a szaporítók adnak csak törzskönyv nélküli, kétes kutyákat.

2016. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem Köszönöm Szépen a választ!:) Tehát akkor 100 ezer és a fölött kell gondolkodni árba
2016. jún. 6. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a mozgásigénye, pörgős, energikus kutya.

Mit eszik? Amit adsz neki. Vagy jó minőségű táppal, vagy BARF módszer szerint érdemes etetni. Tartása kb. 10 ezerből kijön havonta, de mindig legyen félretéve egy nagyobb összeg orvosi kiadásokra. A havi 10-ben nincsenek benne az oltások.

Szükséges hatékony kullancs-bolha riasztó is és féregtelenítés negyed évente.

Annyiért érdemes venni, amennyiért egy jó tenyésztő adja (törzskönyvvel, szerződéssel, 2 oltással, chippel, 8 hetes kora után).

2016. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neked is Nagyon Szépen Köszönöm!:)
2016. jún. 6. 13:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy a mozgás igénye! Mi napi 2 órát simán mozgatjuk.

Kinti-benti kutyus aki 1-2 havonta igénylés a kozmetikát. Én egy nagy merés tápot adok neki ilyen táp mérő pohárral.

Olyan 150.000Ft-nál kezdődik a fajta. Nálunk legalábbis ennyi :)

2016. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ez a te kérdésed: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7848895-viszo..

Akkor nem ajánlom :D

2016. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel egy akaratos terrier így igényli a következetes nevelést es falkavezér.
2016. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves hatos ez nem az én kérdésem:)

Kedves ötös és megkérdezhetem hogy úgy havonta mennyit költesz rá? Mennyi időt van napközbe egyedül?

A válaszokat pedig köszönöm!:)

2016. jún. 6. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van westiem, régebben 6-8 órákat simán egyedül volt, amikor már idősebb volt, és egyedül lehetett hagyni, előtte pedig fokozatosan lett szoktatva az egyedülléthez.

Még vmi: ha vki azt mondja neked, h törzskönyv nélkül olcsóbb a kutya, akkor az szaporító, ilyen emberektől se vegyél!

2016. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) És kárt okozni vagy megrágni valamit lehet ilyen is?
2016. jún. 7. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!