Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogkopás gondot jelent kutyaki...

Fogkopás gondot jelent kutyakiállitáson?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre, hogy a németjuhászom alsó szemfogai lekoptak. Utánaolvastam, azt irják, a teniszlabda rágása okozhat ilyet, így el is vettem tőle.

Kérdésem az lenne, szeptember végén kellene részt vennie egy kutyakiállításon, mennyire számít ez hibának?

A másik kérdésem, a többi gimujátékot is vegyem el tőle, amit rágni szokott, és csontot kaphat e ezután? (néha egy-egy nagyobb rágnivaló csonttal szoktam meglepni a kisállatboltból, azt mondták segít a fogkőleszedésben)

Terveztem állatorvosnak is megmutatni, de mivel csak 22-én fogunk hozzá menni, gondoltam addig is körbekérdezek itt. Köszi előre is! :)



2016. jún. 12. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Kérdezd meg a tenyésztőjétől. Ő biztosan fog tudni válaszolni:)
2016. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem probléma. A kor előrehaladtával amúgy is kopnak a fogai. Az én 7 éves kutyámnak is láthatóan kisebbek a metszőfogai, mint voltak, de ettől még ugyan olyan sikeres a kiállításokaon.
2016. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

Írtam a tenyésztőjének is, de nagyon elfoglalt, így míg nem érkezik válaszolni, gondoltam hátha valaki találkozott hasonló problémával...

További véleményeket, tapasztalatokat szívesen fogadok :)

2016. jún. 13. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismeretségi körben vannak akiknek a kiállítási kutyáinak eléggé kopottak a fogai,bár nagytestűek és az egyik 6 a másik 8 éves.Eddig ebből nem volt gond.


Én szerdán megyek egy tenyésztő ismerőshöz,ha addig nem érkezne válasz neked rákérdezhetek :)

2016. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazán megköszönném, ha rá tudnál kérdezni, és ha nem gond, hogy mit javasol, mellőzzük a gumijátékokat is meg a csontot? Köszönöm szépen előre is! :)
2016. jún. 13. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!