Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Schnauzer ügyben segítség?

Schnauzer ügyben segítség?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy az óriás schnauzer megfontolt óvatos kutya. Igaz ez a "kistestvérekre" is? Megbízható, mozgékony de csendes kutyust szeretnék akivel akár túrázni is el lehet menni. A leírások alapján az óriás schnauzer ilyen lenne csak igen nagy termetű. A két másik schnauzer fajta (törpe, közép) mennyiben hasonlít az óriáshoz? Véleményeket tapasztalatokat kérek.

2016. jún. 15. 11:47
 1/3 anonim válasza:
Szia. Nekem törpe schnauzerem van. Az óriás schnauzereket nem ismerek,így nincs összehasonlítási alapom. Az én kutyusom nagyon mozgékony, imád játszani, és nagyon okos :)
2016. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem van három törpém,és egy óriásom.Hát mit mondjak?

Valami nagyon ragaszkodó,hűséges,gazdaszerető,okos és intelligens kutyák.Ez a fajta tényleg csak akkor ugat,ha kell.Én már 25 éve foglalkozom ezzel a fajtával,de a mai napig azt mondom:soha többé más fajta,csak snaci.

Egyébként,hogy a kérdésedre válaszoljak:minden,ami az óriásra jellemző,az megtalálható a "kistestvérekben"is.

A szörével töródni kell,de megéri.

Bátran kérdezz, ha bármiben tudok, segítek!

2016. jún. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak óriásaim voltak . Csodás ebek. Szerintem inkább közép mert szórakozni jobb ezzel a mérettel meg a kicsi a legbetegesebb.
2016. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!