Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kutyát?

Mivel etessem a kutyát?

Figyelt kérdés
Most az szídhattok, rossz gazdának találhattok de elfelejtettem tápot venni, eddig volt egy 15 kg-s és reggel fogyott el, akkor pár szem még jutott, most mivel pótolhatnám holnap estéig? Vmi itthoni? Az a baj h kölyök szóval ilyen koplalónapot még nem akarok. Tudom, marha béna vagyok.

2016. jún. 19. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rizs, valami húsféle főzve és némi zöldség is mehet főzve.
2016. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van otthon valami hús? Azt főzd meg neki. Illetve ha nem disznó, akkor akár nyersen is adhatod.
2016. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A húst az úgy hallottam hogy nem lehet főzni de a rízs jó ötlet köszi:)
2016. jún. 19. 21:01
 4/15 anonim ***** válasza:

ha nem olajban sütöd ki neki, nem lesz semmi baja :))


de akar virsli, sajt is lehet


mennyi idős a kutyus?

2016. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mi össze szoktuk vágni a csirkemellet és vizben kifőzni, majd mikor már nem forró, odaadni a kutyának, imádja :D
2016. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 hónapos, a rízst fogok sztem adni, meg egy kis zöldséget, mindenkinek köszi :(
2016. jún. 19. 21:11
 7/15 A kérdező kommentje:
*:)
2016. jún. 19. 21:11
 8/15 anonim ***** válasza:

Rizs és zöldség max. kiegészítő a hús mellé, mivel a kutya alapvetően húsevő.

Ki mondta, hogy nem lehet főzni? Miért ne lehetne? Csak sózni, fűszerezni nem kell.

De nyugodtan adhatsz nyers húst is, csirkét, más baromfit, marhát, nyulat - ami van otthon. Csak a disznót muszáj megfőzni.

2016. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel táppal eteted, és kölyök, nem ajánlatos azonnal nyers húst adni neki. Nem lesz beteg, csak éppen fosás várható.
2016. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért mert a csont az "megszálkásodik" , azt olvastam millio helyen,, nem ezen akarom nevelni szóval ez csak két àtmeneti alkalom lenne
2016. jún. 19. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!