Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik, de savat hány, mit...

Nem eszik, de savat hány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég befogadott kutyusunk napi 2x kap enni tápot. Eleinte nem ette szinte egyáltalán, akkor az itt olvasott tanácsok alapján 10 perc után elvettük tőle és megkapta a következő etetésnél. De továbbra sem eszik többet pár szemnél. Ma este és délelőtt pedig gyomorsavat hányt, pedig kapott enni. Most akkor mit tegyek? Úgy olvastam, hogy akkor hánynak savat, ha üres a gyomruk és égeti őket a sav.
2016. júl. 1. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És te mit csinálnál, ha veled történne ez?

.

.

.

.

Na ugye, irány a doki...

2016. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is azért mert nem eszik, de nem vagyok doki ugyhogy menjetek gyorsan
2016. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A gyomorégésre quamatelt lehet adni, de attól még kevesebb lesz az étvágya + csak tüneti kezelés. Dokihoz vigyétek hamar.
2016. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván elvisszük dokihoz, a kérdés inkább az etetésre irányul. Hogy most folytassuk ezt a 10-perc dolgot vagy váltsunk tápot vagy mit csináljunk?
2016. júl. 1. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell 10 perc, azt nehezebben tudja értelmezni a kutya. Ha ott hagyja, azonnal elveszed, azt biztosan megérti. És nincs közben nasi, jutifalat, semmi más kaja. Én amúgy napi 2-szer sem etetném, ha nincs valami extrém oka, elég egyszer, este (ilyen melegben késő este, 9 körül), a napi nagy séta és játék után, amikor a fáradtságtól megéhezett.

Ha egészséges, akkor így fog enni, amint elég éhes lesz.

Esetleg egy másféle tápot ki lehet próbálni, hátha pont az az egy íz nem jön be neki, de annál többet nem kell engedni neki, nem kell végigpróbálgatni az egész palettát.

2016. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Á, nem kap nasit egyáltalán, pont ezért hogy megegye a tápot, de hát... Amúgy azért etetjük 2x mert kistestű és több helyen is, köztük itt is a napi 2x etetést ajánlották, vércukorszint meg ilyen egyebek miatt. De hát a kis hülye inkább az orvosig éhezteti magát. Pedig nem kap rossz tápot, Brit Care-t kap.
2016. júl. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!