Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tehető szeretett kiskutyá...

Hova tehető szeretett kiskutyám halála?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon- nagyon de nagyon imádom a kutyusomat de sajnos elég öreg 10 éves, és szeretnék arra választ kapni hogy meddig élhet? igaz semmit nem vettem rajt észre hogy bármi féle probléma lenne vele.(bár voltak időszakokmikor nem volt valami aktív de furcsa azértt nem volt.)Szóval ha tényleg semmi furát nem vettünk rajt észre és 10 éves lassan 11 akkor körülbelül hova tehető szeretett utyám halála?Ne értsétek félre tényleg nagyon szeretem és nyílván élvezem az ídőt amit vele tölthetek.De csak úgy mégis.

2016. júl. 1. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, hogy labrador.:)
2016. júl. 1. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem fogja megmondani senki. Az talán biztos, a 20 évet igen kicsi a valószínűsége, hogy megéli.
2016. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 éves németjuhászt láttam az orvosnál,hát neki már nem sok lehet hátra mert nagyon gyengén sétált is,de egészséges volt.

végelgyengülés gyanus volt,de az orvos azt mondta hogy nem altatja el,mivel a környezetére figyelmes!

sztem ha nincs eü baja akkor még ráérsz ezzel foglalkozni.

2016. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a kommenteket:)
2016. júl. 3. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!