Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak Jack Russel kiskutyá...

Mit adjak Jack Russel kiskutyának enni? Ugyanolyakat ehet mint egy nagykutya, csak kicsiben?

Figyelt kérdés
Most fogom megkapni a kutyát[3 nap múlva] és gondoltam ténylegesen előkészülök az érkezésére,hogy minden jó legyen neki. Vettem játékokat,kutyacuccokat stb. De a kajára még eddig nem gondoltam. Szerintetek mi lenne a legjobb ennivaló neki?
2016. júl. 2. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Először azt, amit a tenyésztőnél evett. Fokozatosan lehet váltani más, jó minőségű kölyöktápra (pl.: Orijen, Acana, Josera).

Tehát először a régibe keversz egy kicsit az újból, majd napról napra növeled az új mennyiségét, a régiét pedig csökkented.

2016. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én josera kids-el etetek, szép a szőre, aktív izlik neki.
2016. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tenyésztő ad hozzá egy kis tápot abból, amivel ő etetett. Eleinte azt kapja nálad is, majd fokozatos lehet váltani másik jó minőségű kölyöktápra, ha váltani akarsz.
2016. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!