Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pusztadombi surka akita inu...

Pusztadombi surka akita inu kennel milyen? Vélemény?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az akita kutyák, onnan szeretnék kicsit, hobbi célra! Aki ismeri, vagy akinek onnan van kutyusa, megosztaná velem a véleményét? Érdekel, milyen maga a kennel, hogy tartják a kutyákat és milyen a kutyusotok vérmérséklete, akit onnan vettetek :) köszi! (Ja és nagyjából az áraikat is)
2016. júl. 12. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is akitám van :) bocsi ez egy OFF. Megkérdezhetem miért ezt a fajtát választottad? Mi fogott meg benne? Még egyszer bocsi csak nekem ez a kedvenc fajtám és érdekel hogy másoknak mi tetszik benne :))
2016. júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem régi vágyam egy akita aból is a csíkos szín :D nagyon tetszik mind külsőleg mint belsőleg a fajta mikor kislány voltam találkoztam egy akitával azóta akita szerelem van :D
2016. júl. 12. 07:27
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Az jó :). Nekem hosszú szőrű csíkosom van :D remélem tudod mit vállalsz. Borzasztó makacs kutyák. Nagyon nehéz vele minden nap küzdeni. Sok sikert a kutyushoz :)
2016. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem vedd fel veluk a kapcsolatot, beszelgess veluk es latogasd meg oket. Nezdmeg az szuloket kerdezz az oltasi utemtervrol, szerzodesrol (pl. van e benne szo a kotelezo ivartalanitasrol), kapsz-e alapellatmanyt (alapveto jatekok kb 2-4 hetre eleg elelem ilyesmi), es TK-t adnak-e. Az ar egy fajtatiszta TK-s akita eseteben olyan 800-1000 Eurot kostal (vagy dragabb).


Ha ezek kozul barmelyik hibadzik, akkor van okod a gyanakvasra, hogy lehetseges nem lelkiismeretes vagy nem is tenyesztotol veszed a kutyad. Egy akita-nal ezek azert fontos dolgok, mivel nagtestu es hajlamosabb DP-re Patellara es nem vidam pillanat mikor a kutya 6 evesen keptelen futni jatszani szenved es el kell altatni.


Nekem Shibam van, szinte ugyanaz a ketto, amennyiben tudok szivesen valaszolok a felmerulo kerdesekre privatban.

2016. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Náluk olcsóbbak a kutyák, kb 150.000 körül mozognak, de nem is olyan vérvonalúak mint a többi kennelben. Másabb a kinézetük is. Látszik rajtuk hogy ők a pusztadombi kennelből vannak. Hobbi célra teljesen jók, csak kérj egészségügyi garanciát a genetikai betegségek miatt. Egy jó tenyésztő garanciát vállal az esetleges problémákért.
2016. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Natura Dorka válasza:

Szia! Látom régebbi kérdés ,de talán aktuális még. Van egy gyönyörűséges akita leányzóm a Surka kennelből. Nagyon szép.

Annyit kell tudni róluk hogy 3 éves koráig egy makacs kisördög de megéri foglalkozni velük mert utána nem találsz nála megértőbb ,kedvesebb társat és szó szerint empatikusabb és tapintatosabb lényt. Viszont kicsit sértődékeny.:-)

Az én leányzó akitám már 9 éves és makk egészséges. Nem voltunk komoly megbetegedéssel sosem még állatorvosnál. Nem volt rá szükség! Szép és okos! Belsőséggel etetem és mellé vitamint kap. Meg tojást rendszeresen.

Már kiskorában engedd el sokat vagy hosszú pórázon sétáltasd. De nem mozgásigényes mint a husky meg a shiba amikkel összekeverik.

Egy baj hogy szőre nagyon hullik ,más gond nincsen vele.

140000 -ért vettem akkor az Iványi Gábortól ,azóta nem tudom változtak e az árak.

2019. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%
Mi 2016 marciusaban hoztunk el egy akitat Ivanyi Gabortol. A mi akitank 220.000 ft volt, apukaja Jedi. A legszebb akita akit valaha lattunk (szakertok is ugyanezt mondtak). A megvetelnel keri is, hogy majd kuldh infot a kutyusrol es kesobbiekben is. Lelkiismeretes, rengeteg kennelt megneztunk, es messze itt voltak a legyszebb akitak. Aki fikazza, max feltekenysegbol.:)
2020. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!