Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyüszíthetett fel?

Miért nyüszíthetett fel?

Figyelt kérdés
Alvásból felébredve nyüszített a kutyám, mintha fájdalma lenne, én ébresztettem, mert gyógyszert kellett bevennie, az orrához értem és a nevét mondtam, mégcsak erősebben meg se nyomtam, vagy ilyesmi, mindig így csinálom, eddig nem volt gond. Utána pedig átmozgattam, áttapogattam és nem jelzett fájdalmat. Pénteken megyünk dokihoz, szerintetek ráér addig vagy már holnap bevigyem?

2016. júl. 12. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint lehet rémálom vagy megijedt? Járt már így valaki közülletek?
2016. júl. 12. 22:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám többször is csinálta azt, hogy alvás közben nyűszít vakkant, és miután felkel elkezd ugatni és odafut az ajtóhoz. szerintem álmodhatott valami olyat amit valósághűnek látott. :) szerintem a tiéd is csak egy rossz álom miatt nyüszít. :)
2016. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is nyüszög néha ha mélyen alszik. Van amikor rudalózik és mocorog :D szerintem csak álmodik.
2016. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattattok :)
2016. júl. 12. 23:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!