Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Rinti...

Mi a véleményetek a Rinti konzervről?

Figyelt kérdés

Most szeretném kipróbálni a konzerveket, eddig szárazat kapott a kutya.

A probléma a konzervekkel az, hogy 80%-uk víz, de ennél a fajtánál azt írja 67% hús, a maradék rostok, ásványi anyagok és víz. Szerintetek? Ebből mennyi kell egy napra egy negyven kilós kutyának? Ugyan úgy, mint a szárazból?



2016. júl. 13. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még a legjobb konzervet sem jó napi szinten adni. Pl hetente 1-2 esetleg 3 alkalommal hogy ne legyen neki "uncsi" a száraz. De ne adj neki sokszor mert hasmenést kaphat.
2016. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy a mostani táp, amit vettem, egy rakat trágya, a kutya szőre fénytelen, le van soványodva, és a széklete is rossz. Most szeretnék rendelni neki egy másik fajta tápot, de ebből még van egy negyed zsák, és úgy gondoltam, hogy belekeverem a konzervbe, mert magában meg sem eszi, a konzerveket meg szokták szeretni általában. Vagy szárazzal keverjem? Jól hangzik az a 67% hús, de nem tudom... fenntartásaim vannak, viszont jó lenne kipróbálni.
2016. júl. 13. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szar a táp akkor ne erőltesd a kutyába. Etesd Barfal. Attól elméletileg fényes lesz a kutya szőre. Nézz utána :) A konzervet semmiféle képen nem ajánlom túl sűrűn :/
2016. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az egy táp szar, büdös is, de most ha rendelek amit szoktam (ami előzőleg nem volt, ezért rendeltem ezt), akkor attól jobb lesz, mert attól szép szokott lenni. Engem az aggaszt, hogy nagyon sovàny.
2016. júl. 13. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
én egy ekkora kutyát tuti, hogy nyerssel etetném.
2016. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én sem igazán támogatom a konzerveket. tényleg jól hangzik a 67%, na de mi a többi alkotója? és az a 67% konkrétan milyen húsból van? nyilván olyanból,amit még virslibe vagy parizerbe is szégyelltek volna belerakni..

én is inkább a barfra szavaznék. nyilván ha nincs éppen vagy nem tudsz adni,akkor jó a konzerv/táp is. de ne ez legyen a fő menü szerintem

2016. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Komolyabban utána fogok nézni a BARF-nak, eddig is sok jót hallottam róla.
2016. júl. 13. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!