Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megtanítani a...

Hogyan tudom megtanítani a kutyámnak hogy ne ugasson össze vissza?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom megtanítani a kutyámnak azt hogy mikor a ház előtt mennek el a kocsisok vagy biciklisek ne ugasson csak akkor ha a kapu előtt áll valaki vagy ha csak csengetnek magyarul szólva ne ugasson össze vissza.
2016. júl. 13. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyire van lefárasztva, sétáltatva? nem unalmában ugat?
2016. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Duenna ***** válasza:
53%
Az ugatásról én úgy szoktattam le a kutyámat, hogy amikor elkezdett ugatni, finoman összeszorítottam a száját, és egyértelműen, határozottan mondtam, hogy "CSEND!" Egy idő után már elég volt, ha annyit mondtam neki, amikor észrevettem, hogy ugatni készül, hogy CSEND! és elhallgatott.
2016. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a fárasztással nincs gond mert sokat járok vele kutyák közé meg alapból és járok vele labdázni meg minden hóbit csinálok vele igazából én nem az ugatásról szeretném le szoktatni hanem hogy csak akkor ugasson mikor kell fölöslegesen ne
2016. júl. 13. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel nehéz mit kezdeni, minden kutyának máshol van a határ házőrzés terén. Ha mindig azonnal rászólsz (mármint rendesen, hogy el is hallgasson), amikor elkezd szerinted felesleges dologra ugatni, akkor talán lehet valami eredménye. De én a helyedben nem pazarolnék erre időt, teljesen normális a jelenség, nagyjából minden kutya ezt csinálja, akibe szorult némi jelzőösztön.
2016. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Duenna ***** válasza:
4-es! Pontosan így van, igazad van!
2016. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben értem amúgy nincs vele gond mert nem nagyon ugat csak most tanítok neki mindent és ezen gondolkoztam hogy erre lehet e valamit csinálni hogy ezzel is okosabb legyen de hagyom akkor ezt köszönöm a válaszokat
2016. júl. 13. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!