Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdija vagyok egy kisfiú...

Dexthor kérdése:

Gazdija vagyok egy kisfiú yorki babának, kifárasztom lefekvés előtt, alszik is este a dobozában hajnali 5-ig, aztán sír, kiengedem, pisil, megdicsérem, de utána játszani akar, ha visszarakom a helyére, nagyon sír, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 10:55
 1/6 nagyati01 válasza:
62%
Talán kutyakölyöknek vagy gazdája. Nem baba, hanem kutyakölyök! Neveld és ne kényeztesd mindig, akkor nem fog vinnyogni.
2016. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Kan yorki kölyöknek vagy a gazdája és te vagy a falkavezér ha bezárod és nem hagyja abba akkor nem babusgatod hanem ha közelbe van rácsapsz a doboznak a tetejére vagy az oldalára ,hogy megerősítsd ,hogy neked nem tetszik. Nem olvastál könyvet vagy akármit mielőtt kutyát vettél?
2016. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
kisfiú, baba. atya ég. hány éves vagy? 8?
2016. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. válaszadó: De olvastam sokat előtte is, meg most is folyamatosan, de mivel minden kölyök más, ezért kíváncsi vagyok több lehetőségre is, mások tapasztalataira. Köszi a tippet.

1. válaszadó: Nem babusgatom, nem kezdem el ölelgetni ha kijön pisilni, nem is játszok vele, egyszerűen nem veszek róla tudomást, hagytam és abba is hagyta ma is 5 perc után és visszaaludt. Nem értem azt ha kérdez valaki valamit, mert kíváncsi mások véleményére és tapasztalataira miért kell egyből bunkónak lenni, ez elég kicsi intelligenciáról árulkodik...

2016. júl. 16. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél róla tudomást. Majd abbahagyja. Esetleg rászólhatsz egy rosszalló NEM!-mel, hogy ez neked nem tetszik, de lehetőleg tégy úgy mintha ott sem lenne. Eleinte nehéz, de meg fogja tanulni, hogy semmi értelme a hisztinek, este/hajnalban alvás van. Addig is szerezz be pár füldugót.
2016. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagyati01 válasza:
0%
Az még kisebb intelligenciára vall, ha valaki a kutyakölyköt babának hívja. Egyébként ha már megoldottad a problémát miért kérdezel?
2016. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!