Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitol habzik a kutya szaja?

Mitol habzik a kutya szaja?

Figyelt kérdés
Kistestu egy eves kutyam kintvolt a fube jatszani futkarozott semmi baja nem volt kb 5perc mulva ajto elott ult es szo szerint omlott a hab a szajabol. Adtamneki vizet ivott majd egybol futott az agyra aludni nagyon faradtnak tunt sose szoktt ilyen lenni, hivtam alatorvost aztmondta vigyem be de ezt nem tudom megoladni most sajnos mivel masik faluban van. Azota kikereckedett a kutya futkozik szajabol se omlik mar annyira a hab latszolag jol van, de azert aggodom

2016. júl. 18. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Békát talált, és azt vette a szájába. Tipikus reakció, a béka bőrén található méregre. ne aggódj, nem lesz baja.
2016. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A meleg miatt lehetett. Az én kutyámnak is habos a szája mostanában és csorog a nyála pedig nem jellemző rá. Szerintem nem gond de ha aggódsz mindenképp vidd orvoshoz.
2016. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, azota kb megallas nelkul fuvet eszik, ez is normalis?
2016. júl. 18. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert utána hányni fog. Azért eszi mert ég a gyomra vagy hasonló. Ezzel tisztítja ki.
2016. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma mar nem habzik a szaja, de sokat fekszik, faradekonynak tunik ez normalis ilyenkor? evett is pedig, ugytunik mintha fajna a hasa, mert ha nyomkodom neki akkor fura hangokat ad ki.
2016. júl. 19. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!